Detayda ki söz kime aittir ve neden böyle bir şey söylemiş bileniniz var mı?

Cantor'un yarattığı cennetten bizi kimse kovamayacaktır. Bu söz kime ait ve neden söylenmiş olabilir. Google'a sormak yok hadi bakalım.

Güncellemeler:
sözü söyleyen david hilbettir gregor cantorun bir birini kapsayan sonsuz büyüklükteki kümeleri ile ilgili çalışması için bunu demiştir çünki matematikte bir devrim niteliği taşır bu çalışmalar matematiğin seyrini değiştirir.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum ulan !

0|0
    0|0
    • Seviyesiz gizli:)

• Teşekkürler libra :)))

• Cevap gelmedi puanı tanıdığa verdim

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilemedim kardeşcan.

0|0
    0|0
    • Bilim adamı bunu diyen de cantor da.

• sözü söyleyen david hilbettir gregor cantorun bir birini kapsayan sonsuz büyüklükteki kümeleri ile ilgili çalışması için bunu demiştir çünki matematikte bir devrim niteliği taşır bu çalışmalar matematiğin seyrini değiştirir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Insan kendi kaderini kendi belirler öz ve Hür iradesi vardır

0|0
    0|0
    • sözü söyleyen david hilbettir gregor cantorun bir birini kapsayan sonsuz büyüklükteki kümeleri ile ilgili çalışması için bunu demiştir çünki matematikte bir devrim niteliği taşır bu çalışmalar matematiğin seyrini değiştirir.

• Dante - İlahi komedya?

0|0
    0|0
    • Değil. Maalesef

Yükleniyor...