Hangi ünlü sanatçımızı kaybetmek sizi daha çok üzdü? Hangisinin halâ aramızda olmasını daha çok isterdiniz? Bugünlerde kime daha çok ihtiyacımız var?

Barış Manço ve Kemal Sunal benim için çok özel insanlar, gerçekten büyük özlem ile anıyorum, keşke halâ bizimle olsalar diyorum. Nejat Uygur'u diğer hiç bir sanatçıyla kıyaslamayarak ikili bir gruba koymadan ayrıca bir cümle içinde bahsetmek istedim ki benim için müthiş bir insan. Diğer yandan Yılmaz Güney ve Cem Karaca ise karakterleri ve duruşlarıyla çok ayrı kişilikler benim için, toplumumuz ihtiyaç duyduğuna inandığım sanatçı tiplerinden. Eminim aranızda da Ahmet Kaya ve Barış Akarsu hayranları vardır. Bunların dışında şıklara koyamadığım bir Sadri Alışık ve Kazım Koyuncu var ki onlara olan sevgim gerçekten bambaşka. Gerekçeleri ile birlikte sizin tercihiniz kim olurdu?

• Kemal Sunal
    A seç
  • Barış Manço
    B seç
  • Cem Karaca
    C seç
  • Nejat Uygur
    D seç
  • Ahmet Kaya
    E seç
  • Barış Akarsu
    F seç
  • Yılmaz Güney
    G seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

• Kemal sunal, Barış manço, Barış akarsu hepsini de çok severdim daha sayamadık var tabi Allah huzur içinde yatırsın özledik onları..

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Barış Akarsu'yu ben sevgilim sanıyodum :D

0|0
    0|0
    • görüşüne kesinlikle saygı duyuyorum. Çok daha yeni bir isim diğer sanatçılara göre ve genç o yüzden hak veriyorum. Yanlış anlaşılmasın ben kişiliğine son derece saygı duyuyorum ama bu listeye alma sebebim kendi arzumdan dolayı değil özellikle genç kesimin seveceğini tahmin ettiğimden kaynaklanıyor. Ben şarkılarını da dinlemezdim. Ama gerek ölüm şekli gerek yaşı sebebiyle gerçekten üzücü. Keşke aramızda olsa

• Yok ben isimleri okumadım sadece Barış hemen gözüme çarptı zaten ne de olsa aşkım :) o yüzden bir yazıyım dedim.

• tekrar başın sağolsun o zaman tekrar ne denir ki :)

• A, B, F..
    Olsalar iyi olurdu, Allah rahmet eylesin..

0|0
    0|0
    • keşke... bu iisimlerin hepsi çok özel tabi. Hangisinin olduğu önemli değil aslında sadece biri aramızda olsa çok şey değişirdi bence

• Haklısın..

• şıklarda ki sanatçılara ek olarak neşet ertaşın ölümü beni çok üzmüştü

0|0
    0|0
    • aşıklar babasız kaldı, ne denir ki.. Müslüm Gürses, Tuncel Kurtiz bir çok ismi alamadım listeye maalesef

• Kemal Sunal

0|0
    0|0
  • Barış Akarsuyu severdim cok genç yaşta öldü

0|0
    0|0
    • görüşüne kesinlikle saygı duyuyorum. Çok daha yeni bir isim diğer sanatçılara göre ve genç o yüzden hak veriyorum. Yanlış anlaşılmasın ben kişiliğine son derece saygı duyuyorum ama bu listeye alma sebebim kendi arzumdan dolayı değil özellikle genç kesimin seveceğini tahmin ettiğimden kaynaklanıyor. Ben şarkılarını da dinlemezdim. Ama gerek ölüm şekli gerek yaşı sebebiyle gerçekten üzücü. Keşke aramızda olsa

• Listedeki ünlülerin hepsini severdim ama barış akarsu ilk aklima gelendi samimi buluyordum ve genc yaşta ölmesine üzülmüştüm

• ben de onu yaşarken sevebilmeyi isterdim

• Barış Akarsu

0|0
    0|0
  • Ahmet kaya hariç hepsi

0|0
    0|0
    • ben ahmet kaya şarkılarını severim açıkçası, bir çok hayranı olabileceği düşüncesiyle bu listeye ekledim. Diğer yandan özellikle bu günlerde ahmet kaya'nın aracılık ve birleştiricilik yapabileceğini umardım o yüzden

• direk elim A'ya gitti

0|0
    0|0
    • bizi ondan fazla güldüren biri daha olmadı, bu çok adil bir anket olmadı anlaşılan

• yok ya diğerlerine oy verenlerde var tercih meselesi ama A azıcık torpilli bir şık:)

• herkesin ilk akla gelen cevabı kemal sunal olur, benim de öyle. Ama düşününce fikrim değişir. Biraz bilgisizlik de var tabi detaylı düşünmüyor kimse. En sevilen demeseydim keşke, biraz da hata bende

Erkekler Ne Diyor 6

• Kemal Sunal Tabi ki

0|0
    0|0
  • Kemal sunal

0|0
    0|0
  • ah üstad cem karaca gittiğinde en en çok ona üzülmüşümdür ah ulan ah

0|0
    0|0
    • cem karacaya oy vermemişsin galiba ama. Tamirci Çırağı beni bitirir

• bak şimdi canım ıslak ıslak 'ı çekti hüzünlendim.. saydığım isimlerin hiç birinin yeri dolmaz ve de yenisi gelmez. başımız sağolsun

• öyle gerçekten hepsi çok ayrı kıymettar insanlar , başımız saolsun

• Kemal Sunal & Barış Manço

0|0
    0|0
    • açıkçası barış manço cevabını duymadığım için son derece üzgünüm bunu ise şıkları cevaplayanların gençliğine veriyorum.

• Alpaslan Türkeş

0|0
    0|0
    • milli duruşlarından dolayı sanatçıları ön planda tuttum ancak siyasi karakterleri bu listeye almadım, ama kesinlikle Türkiye'nin kaybettiği ve de aradığı büyük değerlerden biri

• Öldüğü gün çok ağladım bu topraklarda Atatürk ve Beduuzzaman Said Nursi sen sonra en sevdiğim kişiydi

• Kemal Sunal

0|0
    0|0
Yükleniyor...