Bu filmi izleyen var mı?

Arkadaşlar zor ama bundan 3-4 yıl önce bir film izlemiştim. Ama adını tam hatırlamıyorum. Filmin konusu;bir grup kız arkadaşlar aynı doğrulukmu cesaretlilikmi gibi bir oyun oynuyorlar. Sanırım 5 kişiler. Ve başrolünde sarışın genç bir kız vardı. İçlerinden biri babasının marketinden içki çalıyor, içlerinden biri erkek odasının dolabına girip konuştuklarını dinliyor-oyun gereği-Biri bir evin kapısının önüne tuvaeltını yapmıstı :D diğeri çıplak bir şekilde sokağa çıkmıştı.
Bundan birkaç yıl önce ise öğrencilerden biir oranın önemli bir köprüsünden-yine oyun gereği- atlamıştıve ölmüştü. Aynısını başroldeki sarısın kızın yapmasını istediler. Kızda atladı tabi ama ölmedi:D
Ve filmin sonunda hoşlandığı çocukla sevgili oldular. Ayrıca gruptaki kızlardan biri denileni yapamadığı için saçını kazıtmıştı. Ve filmin sonunda köprüden atlayıp ölen kızdan köprüden atlamasını isteyen sarışın kızdı:d

Gelelim sorumuza:) Biraz uzun oldu ama bu filmi izleyip adını bilen varmı?

Güncellemeler:
Buldum :D TRIPLE DOG muş :D

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• başlığı görünce kesin izlemişimdir dedim ama ben böyle b i filmi zaten izlemem :D

0|0
    0|0
  • İlk aklıma teksas katliamı geldi okudum degil dedm braz daha okudum hotel serisindendir dedm sonra braz daha okudum ve dedm ben byle boktan filmler izlemem arkadaş :Da

0|0
    0|0
  • Ben boyle film görmedim abi çok iyi ya :)

0|0
    0|0
  • Üçüz Köpek mi yani şimdi filmin adı :D :D ya da 3lü köpek mi? :D

1|0
    0|0
    • üç misli demek heralde.

• Boşver ya konusu çok saçma zaten :D

• Gayet iyi bence, yani ben beğendim:)

• yok izlemedim

0|0
    0|0
  • Güzel konusu var ismini bulursan bende izlemek isterim

0|0
    0|0
  • İsmini bısver hayatımda boyle sacma bır fılm konusu gormedım onu ızlıcegıne gıt yesılcamdan keloğlanı ızle daha ıyı

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Herkezin müzik zevki farklı olduğu gibi film zevkleride farklı olabilir. Ama benim izlediğim en iyi 10 film arasına rahat girer.

• Alınma malınma degıl ben bunların hepsını ızledım ve bana gore en iyi 3 ü altta belirtiğim gibi sinema kültürü yönünden otomatik portakal ve cinet ide ayrı bır kenara koymak lazım tabi

• Haklısın kardeşim sen.

Kızlar Ne Diyor 6

• dogruluk mu cesaret mi ola bilir mi filmin adi?

0|0
    0|0
  • Film tam benlik bir film ogrenince lütfennnb banada dermisin *-* lütfen

0|0
    0|0
  • hiç duymadım.

0|0
    0|0
  • merak ettim izleyecegim bende

0|0
    0|0
  • Güzel filme benziyor

0|0
    0|0
  • muhteşem di ya bende 5 ay falan önce izlemiştim ismini unuttuydum bende gene izlicem :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...