İstanbul Arabesk Project'i bilen / seven var mı?

İstanbul Arabesk Project bilen var mı? Seven var mı?

Arabeskle rock karışımı hoşuma gitmedi değil hatta son zamanlarda çok takıldım bu gruba hayranı oldum diyebilirim :)

canlı dinlemek isterdim ..

Güncellemeler:
kimse tanimiyor sanirsam :S

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• az önce dinledim youtube'dan. güzel bir karışım ama sanırım solisti kız. müzik kısmı güzel ama ses devreye girince bozuyor. kızın sesi uymamış bence... fairuz derin bulut da var aynı şekilde ve ona olan yorumum da aynı... ses ııh...

o değil de, bir adam vardı, arabesk ile -yanlış hatırlamıyorsam- jazzı karıştırmıştı ve ortaya harika bir şey çıkarmıştı. bir ara sık dinliyordum (2-3 sene önce) ama işte adını hatırlayamadım şimdi :(

1|0
    0|0
    • hmm.. hangisini dinledin bilmiyorumda su an aralarinda bi kiz var( kisa sacli ) cok güzel sesi var uyumuda harika . programlara katiliyorlar sürekli gercekten güzel sarki cikariyorlar ortaya...

• beğendiğin bir yorumları için link?

Erkekler Ne Diyor 3

• Böyle karışımları sevmem normalde ancak adı hariç gayet başarılı.Götür beni gittiğin yere,ikimiz bir fidanın,sevemedim kara gözlüm hepsi güzel

1|0
    0|0
  • disko kralında bikaç programda daha izlemiştim.iyi çalıolar dinlenesi bi topluluk

1|0
    0|0
  • Kaliteli bir iş çıkacak gibi görünüyor... Biraz daha zaman lazım ama sanki..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...