Müziğin önemi nedir senin için ve ne tür müzikler dinlersin?

mesela ben şarkılarla yaşıyorum gibi. Ve olmadığını düşünemem düşünürsem ben olmam :)

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• müzik olmazsa annemin kalk da yap dediği işlerin hiçbirini yapamam sırf müzik hatrına yapıyorum müzik dinleyince kafam dağılıyo mutlu oluyorum eğleniyorum müziksiz olmaz cidden.. genelde de coldplay arctic monkeys falan dinliyorum şu sıralar favorim coldplay - a sky full of stars :))

0|0
    0|0
    • türkçe hiç mi bişey yok :) bende yabancı eminem , faydee , timberlake , richard harris , david guetta , taio cruz vs vs :) favorim richard harris - macarthur müthiş bişey :)

• macarthur die bişey dinle kendine gelirsin biraz

• farklı bir dünya gibi ruhumu dinlendiriyor müzik onsuz olamam ; genelde yabancı sarkılar dinlerim ben türkçede dinlerim ama cok secici oluyorum sezan aksu göksel tarkan ya da sertap erener. yabancı da adele, chlöe, flight facilities dubstep dinlemyide seviyorum bunlar işte :))

0|0
    0|0
  • Yalnızlığa birebir hayal dünyama arka fon gibi benim için müzik. zaten klasik müzik çok severim özellikle joe -hisaishi. Adam resmen müzikle film anlatıyor ya alıp götürüyor seni hayal dünyasına

0|0
    0|0
  • ruh halime uygunu dinlemiyorum her zaman değiştirmek için kullanıyorum olmasaydı kafayı yerdim

0|0
    0|0
    • değişik ama doğru bak bazen bende öyle yapıyorum. mesela kafam bozuksa kendimi iyi hissedeceğim şeylere yönelirim. duygularımın üstüne gitmem yani

• aynen moralim bozukken efkar yapacak şeyler dinlemem depresyona falan girerim maazallah

• bir farkın kalmaz o zaman di mi yapma bencede

• rock --- caz benim için eğlence amaçlı sıkıntı giderici bir şey

0|0
    0|0
  • Bence müzik ruhun gıdasıdır insanı dinlendirir kafasını rahatlatır ben hangi duygu içerisindeysem onu dinlerim yabancı ağırlıklı ve slow

0|0
    0|0
  • benim için çoğu şeyden önce gelir

0|0
    0|0
  • Ruh`um muzike dinleniyor,
    -dans ile butunlesince bir baska---
    *kitap okurken clasic muzik.

0|0
    0|0
  • Bizzat muzisyenim ve müzik duygularıma tercüman olan tek şeydir.

0|0
    0|0
    • harbiii çok iyi ya :) bende hep müzisyen olmak isterdim olmadı olmaz gibide. neysemüzik tarzın ne?

• Haha :) umarım ya 😊

• umarım değil güven gerek :) emin ve kararlı ol ki bir adım dha önde ilerle

• Müzik yaşama kaynağım. Özellikle grup ayna. Beni bana anlatıyor resmen

0|0
    0|0
    • anlatıyosa iyidir :) köyümün yağmurları ve gelinci parcalarını severim.

• Şarkı dinlemeden nefes alamıyorum diyebilirim. :) Rap , dubstep, r&b dinliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...