Kitap yazıyorum sizden yazanlar var mı?

kitap yazıyorum baya oldu 2 ıl falan hala bitmedi :D peki siz yazıyor musunuz

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben bir roman yazdım 3 yılımı aldı 468 sayfa kitabımın adi "bir ihtimal daha var" çok güzel oldu 6 aydır terfi terbiyede resmi olarak onaylanmasını bekliyorum piyasaya sürmeyi ilerde düşünüyorum romanı yazarken çok zorlandım ve hayal ürünü olaylara yer vermedim tamamen kendi hayatımı anlatmaya çalıştım ve geleceğimin hayalini yaşamış gibi gösterdim 5 tane edebiyat öğretmenini okutturdum çok beğendiler piyasaya sürsen çok tutulur dedi ama içindeki yazan cümleler beni ürkütüyor devletle alakalı şeyler yazdm hayalimdeki meslek bir memur olacağm için bilmiyorum bakalım ne olacak

0|1
    0|0
  • Bende başladım 1 oldu hemen hemen 50 sayfayı düzgüncene bitirdim. Bilimkurgu ihanet aşk ve sonunu karamizah şeklinde bitirecem. Kitap yazıyorsan taslak olarak ilk önce yaz yazabildiğin kadar sonra yazdıklarına geri dön oku düzelt şeklinde yapıyorum. Okurken çok daha başka yerlere çekip daha düzgün yaptığımda oluyor bu şeklilde

Peki konusu nasıl? Karakterli yazdınmı?

0|0
    0|0
    • karakterler 1i kız adı venüs 1 i erkek adı evren ve daha başkalarıda var ama isimleri değşik yani kalimüs gibi onlar yaratıklar

• Isim derken karakter isimleri zaten yayinci kuruluş onlari duzeltiyor. Sen yeterki yaz :)

• ben düzeltirmmem kitap ismi diyordum ama

• Bende bir kitap yazıyorum şiir ve makale üzerine peki siz hangi tarz yazıyorsunuz?

0|0
    0|0
    • roman korku gerilim macera

• aslında oda biraz var ama fazla değil genelde macera bilim kurguya kaçıyor biraz

• Kitabınız çıktığında mümkün olursa bir tane isterim mutlaka..

• Yok kanks

0|0
    0|0
    • hocam sen yorumların sonuna neden sürekli kanks yazıyorsun. gurulukla ilgili bir şeyse biz de yazalım :)

• Kısa hikayeler yazarım.

0|0
    0|0
  • Kitap değil ama Tiyatro skeçleri oyunları falan yazıyordum ama bilgisayar çöktü gitti yazmaya küstüm bıraktım artık.

0|0
    0|0
  • Konusu nedir? Ne tür bir şey yazıyorsun sen şu anda?

0|0
    0|0
    • macera korku gerilim türü ve biraz aşk ama çok az hoşlantı gibi bir şey

• Senaryo'dan da bahsetsene az :D

• aslında benim de kalemim, kelimeleri kullanışım iyidir ama konuyu bir türlü bulamıyorum. aslında bir konuya bağlı kalamıyorum maalesef

0|0
    0|0
    • sende bir kaç konu karıştır hoş bir şey olur belki

• Nasıl bir kitap ne üzerine merak ettim :)

0|0
    0|0
  • Maalesef hatun :( yazınca banada yolla bir örneğini :)

0|0
    0|0
  • Şiir kitabı yazıyorum 1 yıl oldu.

0|0
    0|0
  • nasıl bir konusu var :)

0|0
    0|0
  • Şiir kitabı yazmayi düşünüyorum bu aralar

1|0
    0|0
  • en uzun 15 sayfa yazdım bugüne kadar. kafamdaki konuyu bir süre sonra yazmakta zorlanıyorum

0|0
    0|0
    • ee olsun hepsini biriktir karışık bir şey bastır

• yayınlamayı düşünmüyorum zaten. genelde yazdıklarımı ve çizdiklerimi kimseye göstermem zaten

• ben karikatür çizerim ama kisme bilmiyor

• Ben yazmaya calisiyorum bilader

0|0
    0|0
  • Vallahi biz okuyucuyuz. :)

0|0
    0|0
  • ben yazmıyorum okurum ama helal olsun sana eline sağlık

0|0
    0|0
  • Yazda okuyalım artık ya bir türlü bitiremedin şu kitabı. Kitabın adı belli mi?

0|0
    0|0
  • ben vine çekiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Roman serisi yazmayı düşünüyorum
    fantastik bilim kurgu tarzı bir şey
    taslaklarım var not alıyorum ama yazmaya başlamadım daha
    araştırıyorum

0|0
    0|0
    • taslak yaz sonra pc ye geçir yoksa çok karışır

• ben hayatimin kitabini yaziyor (d) um annem yakaladi günlügümü :D

0|0
    0|0
  • Evet Wattpad'de yazıyorum.

0|0
    0|0
  • Şiir yazıyorum ben.. :)

0|0
    0|0
    • benim şiir kitabım var :) edebiyat hocalarım okumuştu hepsi bastır dedi ama bastımadım

• Yazıp yazıp bırakıyorum.

0|0
    0|0
    • neden?

• Çünkü hep farklı yerlere yazıyorum ve bilgisayara giremediğimde devamı gelmemiş oluyor. Kağıttakini de geçirmeye üşeniyorum. Onun dışında dersler var, boş vakitte de zaten ölmüş gibi oluyorum.

• aynen haa :D

• Evet yazmıştım 280 sayfaydı ama bilgisayarın çöktüğünde silindi nasıl üzülmüştüm😭😭😭

0|0
    0|0
Yükleniyor...