Mucizelere inanır mısınız? Aşk hayatınızda, iş hayatınızda, sosyal hayatınızda ne gibi mucizelerle karşılaştınız?

Mucizelere inanır mısınız? Aşk hayatınızda, iş hayatınızda, aile hayatınızda, sosyal hayatınızda ne gibi mucizelerle karşılaştınız?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• bence hayatin kendisi bir mucize biz bir mucizeyiz penceren bak gordugun hersey mucize kainatin kendisi duzeni allahin bir mucizesi dunyanin 3.5 cm esneklik payiyla dondugunu biliyormuydunuz yaz gelince dunya gunese dogru 3.5 cm kayar kisin tam tersi olur bu 3.5 degilde 3 olsaydi biz donarak olurduk ayni sekilde 4-5 cm olsaydi gunes bizi yakardi koskoca dunyanin 3.5 cmlik kaymayla donmesini nasil aciklayabilrisnz nasil bir duzendir gezegenlerin birbirlerine carpmadan donmesi nasil bir duzendir bu mucize degilde nedirr insanoglunun ne kadar aciz oldugunun gostergesi

0|1
    0|1
    • 3.5 cm olayı tamamen yalan. Dünya'nın Güneş'e en yakın [kış] ve en uzak [yaz] olduğu konumlar arasında ortalama 5 milyon km'lik bir fark var. 3.5 cm uzak ya da yakın olmak bizi öldürmeye yetmiyor ne yazık ki. Gezegenlerin de pek düzenliği olduğu sayılmaz. Gezegenleri bırak galaksiler birbirleri ile çarpışıyor. Çapı 4 milyon ışık yılı olan galaksiler yok oluyor. Hatta öyle ki Samanyolu ile Andromeda 3-4 milyar yıl kadar sonra çarpışmaya başlayacak.

• Yaz ile kış arasındaki eğim farkı nedir? Eksen eğikliği olmasın o? Hayatımda böyle bir şey duymadım. Galaksiler sadece göktaşlarından oluşmaz ve çarpışanlar sadece göktaşı değil. Galaksiler şekil olarak bozulabileceği gibi tamamen de yutulabilir ya da tamamen kaynaşabilirler. Ayrıntılı bilgi için: link Ayrıca yaşımın kıyasla küçük olması bilmediğim anlamına gelmiyor. Bilgi evrenseldir. Ve dünyanın düz olduğunu iddia edenler yine "dinci"lerdi.

• tamam tamam sen haklisin

Erkekler Ne Diyor 7

• "Dünyanın eğitim ve bilimle yoğrulmuş kesimlerinde mucizeler tükenmiştir, ama uygarlıktan yoksun ve cahil yerlede mucizeler hâlâ revaçtadır." (Ethan Allen)

0|1
    0|0
  • Peygamber efendimiz mağaraya sığındığında örümceklerin mağaranın kapısını ağlarla örmesidir mucize bence onun dışında mucize diye bir şey yoktur ben inanmıyorum zaten olması imkansız doğaya ayrkırı bir şey olmuyor dünyada..İnsan bir şey istiyor olmuyor sonra olunca mucize oluyor.. Benim düşüncem bu

0|0
    0|0
  • Mucizeden tam kasıt nedir? Çok zor, çok ekstrem bir şeyin gerçekleşmesi mi yoksa ilahi müdahale olan mucizeler mi?

1|0
    0|1
  • Mucizeler yalnız masallarda olurmuş...

0|0
    0|0
  • İnanırım..Ama metafizik anlamda olanına hiç denk gelmedim. Hayatın kendisi mucize o başka. Bir de mucize olduğunu düşündüğüm şeyler yaşadım mesela.

0|0
    0|0
  • normal bi insanın dayanamayacağı şeyler atlattım küçükken bişey olmadı :)

0|0
    0|0
  • mucize mi arıyorsun kendine bak... bi alak'tan nasıl meydana geldiğine bak...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mucize mi bilmem ama olması çok düşük ihtimalleri olan şeyler herzaman geliyor başıma.

Bır tanesini yazıyım mesla.

Universite sınavına aynı dershaneden ama ayrı ayrı semtlerde oturan bır aşk uçgenı yaşıyan 2 kız ve bır erkek aynı okulda ve aynı derslıkte bırde arka arkaya sıralarda sınava girmiştik..

İstanbul gibi bir şehirde imkansıza yakın bir olasıkla yaşadım bunu.

1|0
    0|0
  • Yok öyle birşey.

Biz neyi çağırırsak o geliyor, asıl mucize bu.

0|0
    0|0
  • inanırım

0|0
    0|0
  • çok harika mucizeler yaşadım.. ama bende kalsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...