Arkadaşlar sesim çok kötü biliyorum. Sesimi nasıl terbiye edebilirim nasıl güzelleştirebilirim?

Arkadaşlar sesim çok kötü biliyorum. Sesimi nasıl terbiye edebilirim nasıl güzelleştirebilirim?
Aslında konuşma sesim çok güzeldir herkes çok beğenir ama şarkı söyleyemiyorum işte :/
Nasıl sesimi güzelleştirebilirim?
http://vocaroo.com/i/s0pYpS3KBrN3

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tarz insanlarin gundelik hayatta buyuleyici guzel ses tonu vardir ozelliklede tlf da cok cekici bir sese sahiptirler ama sarki soylemeye gelince o guzel ses gider yerine kotu bir ses gelir sesinin guzel cikmasini istiyosan karaoke calis alt yazili olsun takip ederek ve kasma cok kasiyosun ve sesin titriyor farkinda olmadigin bir heyecan var icinde bir ay sonra tekrar gel bidaha dinliyelim birde bukadar zor sarki secme biraz kolay soylenen sarki sec tamam

1|0
    0|0
    • Evet kesinlikle konuşma sesim çok etkileyici özellikle erkekler çok etkileniyor sesimden

• Kendimden yola cikarak yazdim cunki bende ayni durumdayim ben biraz duzelttim sayilir calismaya devam ;)

Erkekler Ne Diyor 16

• ona güzel sözler söyleyip, gururunu okşamalısın.. Hoşgörü göster, bir yanlış yaptığında vurma ama tatlı bir dille uyar.. İllaki terbiye olur.

0|0
    0|0
  • Öncelikle müzik kulağın çok az geliştirmelisin kendini
    gırtlağını kullanmay açalışıyorsun soluksuz kalıyorsun çok hırıltılı sesin
    ayrıca kendini kasıyorsun
    çok çalışman lazım
    önce müzik kulağını geliştir

0|0
    0|0
    • Yoo gün içinde saatlerce müzik dinlerim aslında.
      Nasıl müzik kulağım yok ki

• Güzel sesli olabilir miyim peki

• evet
      ama gırtlağındaki problemi çözmelisin

• mesela şarkı söylemeyerek başlayabilirsin buna :) şan dersine diksiyon dersine git. Diksiyon ses güzelliği olmasa bile ritmi sağlar şan dersiylede tamamlamış olursun :)

0|0
    0|0
  • eğitimleri var

0|0
    0|0
  • Ben sesimi açmak için bağıra bağıra şarkılar söyledim tabi içimden gelerek, çok insanı rahatsız ettim ama şimdi en zor şarkıları bile detone olmadan söyleyebiliyorum. tek rakibim ibrahim tatlıses

0|0
    0|0
    • Nasıl başardın bunu bana da öğretsene

• detone ne demek?

• Şarkı söylerken gerçek tonun dışına çıkmak veya sesin kısılması, özelden mesaj atta konuşalım:)

• Hangimizin ki daha kötü acaba

0|0
    0|0
  • herkes şarkı söyleyecek diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • çiğ yımırta iççen keke

0|0
    0|0
  • kulaklık takılıyken söylediysen hiç hoş değil bak.

0|0
    0|0
    • Hayır kulaklık takmamıştım

• Bırakamaamm :D

• kendin için değil bizi düşün. d

• Mesaj atıyorum :)

0|0
    0|0
    • Gizliymişsin eğer şarkı söylemek için nasıl güzelleştireceğini soruyorsan mesaj at yardımcı olayım dostum.

• Haha saçmalama ya berbat bir sesim var :) ayrıca gizli profilim

• Kötü ses yoktur, sesi kullanamayan insan vardır. Bana 21 yaşıma kadar "borazan sesli azıcık sus" diyorlardı çok ciddiyim :)

• konuşma sesin güzeldir kesin ha :O

0|0
    0|0
    • Evet öyle inanmazsan inanma

• He şimdi anladım sağol :)

• günde 24 öğün yumurta akı iç

0|0
    0|0
  • Senin sesin terbiyesiz

0|0
    0|0
  • Sesin çok kötü düzeltemezsin hatta dahada kötüye gider bu ses. Bence ses tellerini aldırmalısın

0|0
    0|0
  • Bendenşan eğitimi alarak:D

0|0
    0|0
  • Keşke tüm şarkıyı son 1 saniye deki sesinle söyleseydin :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen şarkı söyleme

0|0
    0|0
  • Bal kaymak tüket. Yaw gerek yok iyisin böyle

1|0
    0|0
    • Saçmalama ya berbatım :D

• Morelini bozmamak adına söylüyordum ^

Yükleniyor...