Sosyal yaşamınıza da bakış açınızı değiştiren bir film oldu mu?

mesela herkesin salyasümük ağladığı meşhur işsiz adam filminden sonra, bende, sahaflardaki kitaplar hakkında çok tatlı bir düşünce oluşmuştu...eski kitapları karıştırmanın güzel ve eğlenceli olabileceğini düşünmeye başladım...

sizde de varmı buna benzer örnekler?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• adam sandler ın filmleri hoşuma gider sosyal hayatımı etkileyecek bir film olmadı henüz hayallerimi etkiler sadece:)

0|1
    0|0
    • aaa o da ılgıncmıs:) hayalın neydı ne oldu pekı, bır ornegın var mı:P

• aradıgın huzuru bulabılmen umüdiyle o halde:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Stuart: A Life Backwards filmini izledikten sonra, dışarıda evsiz, muhtaç ve madde bağımlısı sahipsizlere daha da bir sıcak bakmaya başladım..

1|1
    0|0
  • bir rüya için ağıt filmi oldukça etkilemişti beni. Ayrıca sahaftan kitap alıp okumak ayrı bir zevktir...

0|0
    0|0
  • Değiştirmek degil de etkilemek diyebiliriz. Mesela Allen filmleri, bilhassa zihnim burada değilken olmadigi yerlerde huzurla dolup taşmasini sağlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sosyal hayat değilde düşünce tarzımı değiştiren film olmuştu matrix

0|1
    0|0
  • Desperado filminden sonra, bir çift nubuk kovboy çizmesi edindim.. Uzun yıllar tarzım oldu..

0|2
    0|0
  • Requiem for a dream izledikten sonra iki hafta sigara içmemiştim. Sonra tekrar başladım. :)

0|1
    0|0
    • ayda bır tekrarlasan mı acaba fılmı, ilaç nıyetıne:)

• Olabilir. Şaka bir tarafa gerçekten uyuşturucunun nasıl bir illet olduğunu çok sarsıcı şekilde anlatıyor. Gençlerin özellikle izlemesi lazım.

• click beni etkiledi

0|0
    0|0
Yükleniyor...