Istanbulun, iyi ve kötu yanlari?

MErhabbaaa arkaaslarrr, sizce istanbulun iyi yanlar ve kötu yanlari nelerdir, avantajlar ve dezantajlarida nelerdir?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Dezavantajları: Ulaşımı sıkıntı, Hayat pahalı, İti-kopuğu-hırlısı-hırsızı fazla.
    Avantajları: Gezilecek yerlerinin çok olması, Gidilecek mekanlarının fazlalığı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• başka şehirden yerleşmeyi düşünüyorsan çoook fazla giderin olucak şehri bilmediğin için başlarda her şehirde olduğu gibi zorluk çekersin bide bir birine yakın diye tabir edilen yerler arası bile 30 dakika minumum hele ki geldiğin şehirin nüfus yoğunluğu azsa kalabalıktan da bunalacaksın bunlar benim çektiğim zorluklar avantajı ise çok daha sosyal bir şehir yeni insanlar yeni bir hayat biçimi belli bir süre sonra bakış açında köklü değişikler yaratacak olaylar vs vs vs :)

0|0
    0|0
    • sehir degil isvecten gelecem:)

• 2-3 hafta kaldim gayet memnun kaldim, sadecem istanbulun erkekleri bana biraz gicik geldi, hrkes ökuz gibi bana bakiyorlardi, resemen bir garson bana cikma teklif etti, :\\\\\\\

• bakış açında köklü değişikler yaratacak olaylar derken bu ve buna benzer olayları kastediyordum aslında :D özet geçersem güzel şehir ama her türlüsü var :)

• Artıları
    + Her istediğini bulabilmek
    + Gezilecek çok yeri olması
    + Tarihi dokusu

Eksileri

- Hızla hödüklerin eline geçmiş olması
    - Trafik
    - Kalabalık
    - Gürültü

Eksi sayabileceğim daha çok şey var ama şimdilik aklıma gelenler bunlar. Biraz sonra bir İstanbul sevdalısı beğenmiyorsan defol git diyecektir. Cevabını şimdiden vereyim en kısa sürede göçmeyi düşünüyorum zaten burdan. Bir zamanlar ben de aşıktım bu şehire.

0|0
    0|0
  • Güzel, büyük , sürekli yaşayan bir şehir. Canının sıkılma olasılığı yok. Kötü yanları trafik ve kalabalık.

0|0
    0|0
    • Buyuksehir = kalabalik = trafik

• Dezavantajlar: Her yer beton, kalabalık, it kopuk dolu, yoğun trafik, sanayi dolayısıyla temiz havaya hasret kalınması... Devam eder böyle

Avantajlar:Dünyadaki en eşsiz manzaralara sahip olması, istediğin her şeyi bulabilmen, kolay ulaşım

0|0
    0|0
  • Olumlu:
    1. Konserler, sanat olanakları, kitapçılar, aradığın her şeyi bulabilmen.

2. Muhteşem manzara, keyif.

Olumsuz:

Trafik.

0|0
    0|0
  • İstanbul kerhane gibidir içine giren mutludur ama gel bide sen onu istanbula sor :)

0|0
    0|0
  • tek olumsuzluğu trafik

0|0
    0|0
  • Ben İstanbul'da yasıyorum doğdum doğalı hic guzel degil gelme bence.

0|0
    0|0
  • İyi yanları mekanlar, gezilecek yerler vs iyi
    Kötü yanları barzo, keko dolu köşe başı mehou lara rastlamak çok olağan

0|0
    0|0
  • kalabalık olması çogu kişinin paragöz olması kötü bişey avantajı manzarası gezilcek görülcek yerleri olması.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşayan insanların g. tlerinin tavan yapması ve İstanbul dışındaki bütün şehirleri köy sanması

0|0
    0|0
  • iyi yanları çok güzel kızlar var deniz var kötü yanları trafik ama kızlarına bayıldım istanbulun

0|0
    0|0
    • hehehe

• beşiktaşa taksime gittim ben diğer yerlerdeki kzlar çirkindir bilmem sonra bana gelip kızlar güzel dedin gittim kötü çıktı olmasın yani :)

• istanbulun sadce trafik dezavantaji var herzaman guzel bir sehir

0|0
    0|0
  • Hic orjinal istanbullunin olmamamsi tokatli ankarali lakin adi istanbullu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çarpık kentleşmesinden nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • İyi yanı yok

0|0
    0|0
  • Istanbulun herseyi iyi be

0|0
    0|0
  • Aman çok kalabalık

0|0
    0|0
Yükleniyor...