İzlediğiniz en iğrenç film hangisidir ?

Şimdiye kadar ki hayatınızda izlediğiniz filmler arasında en iğrenç, en berbat , en rahatsız edici diyebileceğiniz film hangisidir ? Benim "Srpski Film"(bir Sırp filmi).. Geçenlerde izlediğim için soruyorum zaten bu soruyu. Alın bu da fragmanı; link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İçinde bir sürü herifin sürekli magandalık yapıp, küfür ettiği, pis pis heriflerin havalıymış gibi gösterildiği son 10 yılın Türk komedi filmleri. Eminönüne gitsek dolu zaten bunlarla, bir de millet oturup filmini izleyip gülüyor. Memleketin espri anlayışına küfür, balgam, bok

• Yukarı doğru okladım

• eyvallah

Kızlar Ne Diyor 7

• Gecenin 4ünde Kanal d de Rrrrr diye saçma bir film izlemiştim.İlk çağlarda yaşayan insanların yaşantısını konu almıştı.Şampuanın icadı vs.Komik ve bir o kadar da iğrenç bir filmdi.

• sado veya salonun 120 günü

• sonuna kadar izledin mi bari?

• İzledim, hiç bir filmi yarıda bırakmamak gibi bir prensibim var zaten

• Öncekileri Göster
    • verdiği mesajlar
      alt mesajlar
      korkusuzca anlatım
      sonucunun çarpıcılığı
      hissettirdiği tüm duyguların netliği ve keskinliği
      ve ruhuna bir şekilde işlemesi yer etmesi
      iğrenç miydi evet iğrençti ama bence sağlam bir filmdir.

• Sağlam olmasına sağlam, hikaye ve senaryo açısından vasat daha doğrusunu zorlama,

• deniz kenarı dıe bi film di :)) gercekten sacmaydı

• Link ?

• engellenmiş site yandexden bulmustum zorla sımdı bulamıyorum vala kolonlama ile ilgılı bı fılm iste :D

• vavien. berbat ötesi...

• link May.Bunun kadar saçma, salak, iğrenç bir film daha görmedim.

• Teşekkürler, listeye aldım

• Midnight Expres.Tarantino'nun 2 filmi vardı 2side birbirinden berbattı ama isimlerini hatırlamıyorum.

• Hostel 1 & 2 olabilir mi ?

• Öncekileri Göster
    • Benim berbat filmim yok lütfen jasdasd

• :)))

Erkekler Ne Diyor 9

• Köy hiç iğrençlik yoktu ve bu çok iğrençti

• ? :)

• Köy diye bi film elin gavuru yapmış reklam üstüne reklam fragman vs vs vs bi pok yoktu

• Harbi iğrençmiş

• destere var ve barda

• World's Greatest Dad robin williams ın filmiydi çocugu boğazına kravat bağlayıp masturbasyon yaparken boğularak ölüyordu sapığın önde gideni bayrak tutanı idi böle tipten ağız burun dalarsın saçma hikayelerle dolu saçma sapan bi filmdi kısacası=D

• Teşekkürler

• "Adını sen koy" diye bir Türk filmi vardı 3 sene önce.Film için sinemaya gittik, filmi izledik ama adını ben bile koyamadım valla.O kadar saçma bir filmdi.

• Salò o le 120 Giornate di Sodoma.Begotten.

• Teşekkürler

• Salò o le 120 Giornate di Sodoma link İlk on dakikasından sonra Dünya çok berbat bir yer oldu.. Hemen kapatıp, Goldfinger'ı seyrettim.. Müthişti.. link

• Şu ilk linkteki filmi çok duydum, ilk fırsatta izlemeli, teşekkürler

• Hiç gerek yok.. Boşver..

• :), tamam tamam senden günah gitti

• Mengene mi ne öyle bi' film vardı. İnanılmaz kötüydü. Normal kötü değil. Bambaşkaydı...

• Az daha detay, bilgi, link ?

• Kalp dayanmaz. Adını yazarken bile elim ayağım titriyordu.

• Şeytanın tahtıİhtiyar delikanlıSevmediğim insanlara tavsiye ediyorum. Bir de R noktası mı ne var japon filmi oda berbat.

Yükleniyor...