2 milyarlık arabasına 3 milyarlık müzik tesisatı yapmak?

Arkadaşlar 2 milyarlık arabaya 3 milyarlık müzik tesisatı yapıp da mahalle aralarında bangır bangır müzik açık gezenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• zaman zaman artık bıraz nadırlessede gorur oluyorum bu tıplerı

yanı ne gerek var boyle seylere

maksadım arabayı asagılamak degıl elbet ayagını yerden kessın yeter :)

(5 dk da gıdecegın yere yarım saate gotursede)

ama ıcındekıler benı delı edıyor tıkıs tıkıs ıcıne oturmaları muzıgı son ses acmaları

helekı o çakma egzoz sesı yokmu

abı o kadar cok ses cıkarıyoda araban gıtmıyorkı illa bunu gelıp o fılım camlarına vurarak mı soylıyım ?..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kesin bu dediklerinin , İphone tarzı Türkiye'de bir aylık maaş ederi teli, sırf masaya koymak için alıp, içinde aylarca kontörsüz gezdirme hobileri vardır. Biz bunlara kısaca, ne oldum delisi olan insan modelleri diyoruz.

2|1
    0|0
  • bizim çocuklarımız onlar bizim evlatlarımız

sevgiye şefkate ihtiyaaaaçççları var

bırak onları ne halleri varsa görsün boşver onlare öyle mutlu demekki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Muhtemelen 1 haftaya 3 milyarlık müzik sistemine elveda der. 2 milyarlık arabayı hırsızlar sırtına alır götürür..

2|1
    0|0
  • Hala var mı böyle insanlar? Ben o magandaları 1990'lı yıllarda kaldı sanıyordum. :))

1|1
    0|0
    • onlar herşeyi 15 yıl geriden takip eden tipler, şöyle düşün 15 yıl öncee saçına jöle sürek erkeklere ibn.misin sen deyip tepki gösteren kişilerdir. ama günümüzde hepsinin saçında 1 kilo jöle var:))

15 yıl önce sosyetenin dinlediği müziği dinliyorlar, bizde o müziğe apaçi müziği diyoruz:))

• adam bizi geçti yav :))))) ayyy çok güldüm buna

• Gülümsemek güzeldir :)))

Sevindim :)

"Makyaj dediğin bir yere kadar" :)

• Enteresan kişilikler.. Seviyorum bu tür yurdum insanlarını. :)

0|1
    0|0
  • büyük ihtimalle böyle biri eksozu da açtırıp motor bağırtıyordur ...

arabasıyla geçtiği her sokakta annesi, bacısı ve avradı hakkında küfür edilen biridir böyle kişiler ... enterasandır bundan da hoşlanıyorlar ...

0|1
    0|0
  • Benim öyle milyarlık setim yok ama gece araç kullanırken hele birde uzun yolsa slow bir parça hafif ses açık :) Yola adapte olabilmek için. Ama gösteriş apayrı birşey zaten onlar kendini belli ederler.

0|0
    0|0
    • aynen dostum, mesela bende sevdiğim bi şarkı çıkarsa radyoda açarım sesini.. kaliteli bir müzik tesisatım olursa, açar blues dinlerim ama mahalleye gelince sesi kısarım..

• tesisatım iyi bende bu aralar enigmaya sardım :) sürüşe apayrı bir hava katıyor dinlemelisin bence:)

• şu an arabam yok satmıştım, aralık gibi alıcam.. o zaman dinlerim.. sağolasın:)

• sokak köpeğinden tek farkları, hadi o köpek aklı yok, bunlar insan bedenli yaratıklar Serseri tipli magandamsı şeyler Buralarda var hala onlardan ve adamı uyuz ediyorlar

1|0
    0|0
    • hocam o kadar da deme, sonuçta insandır, cahilliklerine vermek lazım.. herkesin kendini yetiştirme kapasitesi o kadar gelişmemiş olabilir.. yada arkadaş çevresi öledir. varoş bi semmte yetişmiştir..

• yani kendi düşüncesidir buna kimse karışamaz ama bence rahatsız edicidir bazıları arabadaki dımtıs dımtıs gezmeyi sever bazılarıda camı kapalı bi şekilde sessz slow şarkı eşliğinde ama 3 milyar vererek milleti rahatsız etmek çok saçmadır.

0|0
    0|0
  • Kimsenin zevki ve keyfi tartışılmaz.. Sokakta son ses müziğe karşıyım ama insanın zevkine karışılmaz..

0|0
    0|0
  • pezev...k arabası olarak görüyorum:))

1|0
    0|0
  • benim gözümde komik,zavallı ve rezil. ama onların gözünde bu durum çok havalı olsa gerek

0|0
    0|0
  • allah ailelerinin yardimcisi olsun

0|0
    0|0
  • genelde serseri tayfası oluyorlar. işte benim küpe taktım diye dayak yediğim tipler onlar.

0|0
    0|0
  • senden benden daha güzel eğlenip deşarj oluyorlar. En azından maskeleri yok.

0|0
    0|0
    • eğlenmelerine lafım yok ta diğer insanları rahatsız etmeleri hoş değil

• hoş olmayan şeyler keyif verir zaten. Sonuçta hayatı bu adamlar yaşıyo dolu dolu.

Yükleniyor...