Aynı şarkıları dinlemekten sıkıldım artık!!!bana yeni ya da eski̇ ama güzel şarkılar önerir misiniz?

valla çok sıkıldım ya şarkıların bile tadı kaçtı artık dinlenmekten. doğru dürüst şarkıda çıkmıyor artık. Önerileriniz nelerdir?

1|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Portishead tüm şarkılarını dinleyebilirsin ama sour time öneririm. Govinda erotick ryhtms from the earth diye yazarsan Youtube'a çıkan parçaları öneririm. Placebo grubunun bir kac parçası sağlam. Metallica s&m tüm konser dinlenilesi. Indila orta halli derniere dance parcasini kesinlikle oneririm. Sophie zalmani slowda Kraliçe. Ane Brun da ha keza tahti paylaşıyor do you remember parçasını hareketli nispetinde dinleyebilirsin. S. o. a. d aerials ve chop suey kesinlikle dinle kafa sallamalık. Low grubunu ozellikle lullaby ve dahili bulunduğu tüm albümü dinleyebilirsin ama biraz ağır bir temposu var. The no twist alternatif muzikte tek geçerim. Solho soultrepper dinle. Blues sevmek icin iyi bir başlangıç. Youth daughter diye aratirsan youtube da cikan parca kesinlikle cok iyi. Benden bu kadar

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...