Fethullah Gülen kimdir? Hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fethullah Gülen dünyanın her yerine türk okulları açıyor bu okullar çoğalmalı mı?

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• tek amacı cebini doldurmak olan ve cübbeli ahmetle birlikte RTE yi asıl yonlendiren, ülkenin gizli liderlerinden birisi fetullah gülen.. Hükümetle elele bu hocalar, bunların yardakçıları ve hoca lafını duyunca tapma moduna giren koyun sürüsü hödükler mahvetti bu ülkeyi.

bu hocaları sevmem, bunları seveni de, bunların yalanlarına inananı da sevmem, babam olsa basarım tekmeyi.

Gel gör ki; içinizde şans eseri bu kişilerin okullarında okuyan/okuyacak/okumuş yada bunların derneklerine, ocaklarına üye olanlar varsa, emin olsunlar ilerde devlete baglı herhangi bir kurumda üst düzey yetkili olarak görevleri hazır.Ne okudugunuz da onemli değil,

3|0
    1|1
    • yoo çok yanılıyorsun ben yıllardır bu işin içindeyim... bir kere bile torpil olayını görmedim en büyük yaptıkları şey benzeri sorulara calışmış olmaları bunlar palavra kardeşim inanmayın... adamın hayatını bir arştırın tek iktidar değil... adamın arkdasında nice ünlüler bile var takdir edilecek bi adam

• 18 yasındasın ve yıllardır bu işin içindesin? :))) vay be. kusura bakma sevgili kardeşcagızım ama zaten senin gibi kişileri küçük yasta alıp beyinlerini yıkayıp objektifliklerini kaybettiriyorlar boyle. sonuc noluyor? sonuc sen ve türevlerin gibi koyun sürüsü doluyor ülke. Bana gelip bu adamları savunana saygım olmaz. Onları savunan ünlülerin yüzde 80 i sırf kendilerine zarar gelmesin, vergiden geçirmesinler diye yalakalık yapıyorlar.

• neden ülkeden gittikten sonra amerikaya yerleştiğinin cevabını bulana kadar sevmeyeceğim. Gidecek o kadar ülke varken oraya gitmesi niyeyse bana çok manidar geliyor.

2|3
    1|1
  • Bir yandan eleştiriyorum bir yandan takdir ediyorum.

- Takdir ettiğim.Dünyaya Türkçe ve Türkiye'yi yansıtıyor.

@Zekaidede'ye katılıyorum.Tabi şunu düşünüyorum.Bir olayı veya toplumu bazen dışardak yönetmek daha kolaydır.Belki Türkiye'de olsaydı ne farklı olaylar yaşanırdı

Diğer bir yandan kaleşnikof fabrikalarını duyduğumda ŞOK olmuştum.! Bunu söyleyen sıradan bir vatandaş değil.!

Liderlik vasfı var.Bunu nerden alıyor,kimden alıyor muamma.Said Nursi ile yola çıktı.Şuan Gülen hareketi oldu.

Hangi insan dünya genelinde bu kadar büyüdü ? Bu gücü nerden aldı ? Bu bir yetenek ( Bana göre ) Tabi işin içinde diğer karanlık yüzleri katmıyorum..

Uzadın uzadıya uzar.Artılar var eksiler var.

Kimseyi kınamayalım.Yapabiliyorsak bizde yapalım.Onun gibi öğrencilerimiz okullarımız olsun.

Gelipte burda saçma sapan düşüncelerimiz olmasın.Bunu önce kendime sonra diğer arkadaşlara söylüyorum.!

1|2
    1|1
    • kuvai milliye derneginin başındaki adamda aponun kankası çıkmıştı.bugüne kadar bir allahın kuluda oralara gidip türk bayragı dikip türkçe ögretmedi.kimse türkçe olimpiyatı yapmadı.din adamlıgı yönüne pek bakmadım.

• Gelde bunu bilinmeyen zihne anlat.! Gelde bunu çürümüş düşüncelere anlat,zor arkadaş zor.Sen yapabiliyorsan yap.Yapamıyorsan bari ağzını kapat.

Yaslanıyorum arkama,ayak ayak üstünde göbeğimi kaşıyor ve felan filan diye.! Senin haddine.!

HAK kime ne ise onu veririm.Savunduğum yok.

• Nefret ediyorum.

3|1
    2|2
  • bana yararı olmayan klisenin papazını

2|1
    2|1
  • İslam için tehlikeli olduğunudu dùşünüyorum.nedenleri uzun sürer şimdı.kısacası Kuran ın hükmünü değiştirmeye çalışıyor.

2|0
    1|0
  • çok güzel bir soru kendisi başbakanın hocası olur yani erdoğan onun öğrencisi aslında ülkeyi o yönetiyor. hiç güvenmem daha da hakkında yorum yapmak istemiyorum...

2|0
    1|1
    • tayip erdoğan necmettin erbakanın öğrencisidir... oku bak cahilce konuşma

• Kukla..

2|1
    2|2
  • amerikaya sığınan birisinden pek hayır geleceğini düşünmüyorum.. ( Allah bilir tabi )

3|0
    1|2
  • Madem parasi cok burda okulu olmayan koyler kasabalar var oraya yapsin.

2|1
    1|1
  • ülkeye yararı olmayan hiçbirkimse benim gözümde büyük olamaz

2|0
    1|1
  • onu düşünecek zamanım olmadı :D

1|0
    2|2
  • cemaatler zararlı oluşumlar değil..ne zamanki çarpık düşüncelerine dini alet etmeye kalkarlar o zaman karşı olurum.o okullar eğitime değil öğrencilere önem verdikleri için açılıyor.hiç iyi şeyler düşünmüyorum

0|0
    1|1
  • hayat amacı mükkemmel olan bir insan ...

0|0
    1|1
  • gizli niyetleri olan bir cemaat lideri

1|0
    0|0
  • bence çok iyi bişey yapıyo.buralarda yapsın deyip araştırmadan konuşan arkadaşlara diyorumki burda yapmadığınıda nerden çıkardın.he burda yaptı vatan haini ilan edildi bunuda unutmasınlar.bence hayırlı bi iş yapıyo destekliyorum

2|2
    2|0
  • Neden Türkiye'de o kadar okul açmıyor da yurt dışında açıyor? Bizi yurt dışında mı temsil ediyor? Oradaki çocuklara İstiklal Marşı'nı ve Türkiye'yi mi tanıtıyor?

Gelsin Türkiye'deki okullarının başında dursun, hadi bakalım. =*

Sevmem, seveni de sevmem. Adam karşı kesinlikte bir önyargım yok, yaptıkları ve söyledikleri ona karşı olmam için kâfi.

4|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Çoğalmalı tabii ki ,dünyanın obur ucundkı ınsanların Türkçe bilmesi ne kadar güzel bazı kesimler o ülkeleri beğenmiyor ama gelecekte o beğenmedikleri ülkelerde var .

2|5
    4|4
    • Nasıl eksiledim belli değil. Hantır huntur.

• türkçe seçmeli ders olarak verilir. eğitim dili ülkelerin sömürgelerinden kalmış ingilizce fransızca ya da hangi ülkenin sömürgesiyse. abd'nin izin verdiği şeyden hayır gelmez. sadece göz boyamak için türk bayrağı vs . eğitimleri türkçe olsun o zaman tamamdır.

• hiççç haz etmem sevmem.

2|0
    1|1
  • Nesini sevelim.Bugün gelmiş Melih Gökçek şakşakçılığını yapıyor, Allah duasını üstümüzden eksik etmesinmiş, ondan gelecek duadan ne hayır gelir.

2|0
    2|2
  • sevmem kendilerini çok katakullici

3|0
    2|1
  • avrat hasan gibi aglamayi biliyor anca :D

3|0
    3|3
  • Gereksiz biri

2|1
    1|1
  • dindar kimliği mi var milliyetçi mi belli olmayan ama güttüğü amaç kabak gibi ortada olan şahsiyet

2|0
    1|0
  • Düşünemedim.

0|0
    0|0
  • ılımlı islamcı şak...ban ılımlı islam neyse artık

1|0
    1|1
  • nötürüm

0|1
    1|1
  • tabikide çoğalmalı bence çok güzel bir şey yapıyor