Kız erkek ilişkileri dışında konuştuğunuz bir konu var mı?

bakıyorum etrafıma daha 10 yaşındaki veletler kim kimle çıktı daha liseye gelmemiş çocuklar yok cinsel deneyim bilmem ne benim jenerasyonumda öyle kimin eli kimin belinde cebinde vs gerçekten bunlardan başka ne konuşuyorsunuz merak ediyorum cevaplarınızı bekliyorum

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• mesela bir protonun oluşması için iki tane üst quark ile bi tane alt quark'ın bir araya gelmesi şarttır. üstelik bu quark yüklerinin toplamı da 1'e eşit olmalıdır. yoksa proton oluşamaz.

1|0
    0|0
    • bahsettiğim konu bu değil bende burada sana aşil tendonunun anatomik boyutunu anlatıp tedavi yöntemlerini anlatsam çok ortak bir konu olmaz

• demek istediğim şu:bu sitede mesela daha farklı konular açılsa sırf kız erkek olmasa bu siteye eskiden çok girerdim şimdi azaldı neden çünkü dönüp dönüp aynı yerlere geliyo

• başından beri bu site böyle... ergen çok napalım.

Erkekler Ne Diyor 10

• Tabiki.. Biz iktidar muhalefet ilişkilerinide konuşuyoruz

0|0
    0|0
  • ailede çok önemli böyle konularda.

benim bi uzaktan akrabam olan kadının benim kadar çocukları var.

kadının hal hareketleri tavırları kendi çevresini etkileyip de çocuklarına bile cinselliği küçük yaşta aşılayacak cinsden. onun içindir ki en büyük kızı 17 sıraların da benle yolda yürürken arkasını dönüp bana poposunun kirli olup olmadığını soracak kadar rahattı.

ve devir hep aynı. dayımın torunu nette etek altı videolarını izliyor. annesi görüp ses çıkarmıyor..

yapcak bişi yok...

0|0
    0|0
  • devir artik böyle malesef...

0|0
    0|0
  • bayby eline bitane palamut sopasi alacan bu ergenlerin kiz erkek farketmez g.tleri kara kara yakmak lazim yermisin yemezmisin

0|1
    0|0
  • Tabiki,yeter ki biri konu ve ortam göstersin.

Hayat hep o ilişkilerden ibaret değil.

0|1
    0|0
  • +125654441000125458456201000

0|0
    0|0
  • siteyi takip etme amacın neyse aynı düşüncedeki üyelerle muhatap olursan haksızlık ettiğini görürsün.soru ve problemlerine çözüm bulabilirsin.diğer üyelerin soru ve problemlerine çözüm olabilirsin

0|0
    0|0
  • Sinema, siyaset, felsefe, sanat, bilim, spor, hayat, hava su..

0|0
    0|0
  • Madagaskar adasına gitmeyi düşünüyoruz hep yiyişme nereye kadar

0|0
    0|0
  • politika, sanat, ekonomi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...