Aselsan ne demek? acaba

az önce facede Siz kürtajı tartışadurun... Dün, Aselsan'ın %51'lik hissesi İsrail Devlet Şirketi "Israel Mılıtary Industries"e satıldı.

İyi uykular Türkiye'm! istersen UYUMAYA DEVAM ET! böyle birşey gödüm akp yi tutmama rağmen tabikide çok acayip bağlı dğeilim ama eğer bu olay ülkemiz için kötü bişeyse tabi ne kadar sevsemde akpyi tepkimi koyarım bu nedemek bilgilendirrseniz sevinirim

Güncellemeler:
teşekkür ederim arkadaşlar aselsanın ne olduğunuda sayenizde öğrendim yalan haber olduğunuda gördüm çünkü böyle birşey olsa iç savaş çıkar ben aselsanın ne olduğunuda bilmediğim için direk size sordum bazı arkadaşlar çok biliyor galiba ülkenin herşeyinide cahil falan demişler ama onlarada bişey demiyorum herkesin mutlaka bilmediği birşey vardır bn hayatım boyunca hiç aselsanı duymadım hiç sayenizde öğrendim tekrr teşekkürler

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• ohoo bu ülke her habere inansaydı 60'lı 70'li yıllardan hiç çıkmazdık :) biz ülke olarak bu tecrübeleri çok yaşadık malesef güzel ülkemz baştan aşağı provakatörlerle dolu

aselsan devletin kurumudur özelleştirilmez çünkü kar amaçlı değildir hizmet araçlıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Aselsan'ın hisselerinin henüz satılıp satılmadığıyla ilgili kesin bir bilgi henüz yok. Google'a yazarsan gazetelerdeki yazılara ulaşabilirsiniz. Eğer böyle bir şey olursa şayet olması da mümkün bir şey bu ülkeyi terk etmenin zamanı gelmiş demektir. Silahlı kuvvetleri resmen teröristlere teslim etmek demektir. . .

0|0
    0|0
  • Evet milet TSK özelleştiriliyormş, bölge gölge kuvvet kuvvet satılacakmış uyumayalım ey türk halkı akepe memleketi satıyor bağırın :D

0|0
    0|0
  • dünde aynı sorusu soruldu Aselsanın satılması imkansız bir durum yanlızca ASELSAN gelişmiş ülkelerde ürtim konusunda anlaşma yapabilir bunun sebebide ürün gelişiminde katkı sağlamak gücüne güç katmak yakın zamanda aselsan en üst düzeye gelecektir.

0|0
    0|0
  • şöyle her duyduğuna inanan zavallılara acıyorum gerçekten yok orası satıldı burası satıldı bu işler o kadar kolaymı böyle asılsız boş haberlere kanıp ınanıp gelıp orda burda zırvalamayın siyasi mevzuya girmiyorum ama laf olsun torba dolsun bişey duyunp gelip orda burda çamur at izi kalsın hareketlrerı bunlar

aselsan Türkiyenin en elit kurumlarından biridir kimse öyle kolay kolay satamaz o akdar de değil bu yalan haberlere itibar etmeyin ezbere de konusmayın ...

0|0
    1|0
  • asıl cevabı burada iyi oku derim link

0|0
    0|0
  • satılmasına gerek yok. zaten bütün muhimmatı israilden almıyor muyuz?

0|0
    0|0
  • türk silahlı kuvvetlerini güçlendirme vakfı kuruluşu.

0|0
    0|0
  • bu tür haberlere inanma.aselsanın satılması hele hele israile satılması bu ülkede iç karışıklığa sebep olur.

0|0
    0|0
  • internetten biraz araştırma yap. aselsan nedir? amacı nedir? faaliyetleri nelerdir? çok zor değil.ayrıca aselsanın israile satılması gibi bir durumu ben inandırıcı bulmuyorum.aselsanın amacına aykırı bir durum..

0|0
    0|0
  • Aselsan halka açık bir şirket olduğu için hisseleri satılmış olsa haberdar olmamak mümkün değil.yani asparagas haber

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • askeri elektronik sanayi açılımı budur. Türk silahli kuvvetlerinin arge çalışmalarını yapar genel anlamda. Habere ise pek inanmıyorum ben gerçek olduğuna

0|0
    0|0
  • askeri elektronik sanayi sanırım yanılmıyorsam

0|0
    0|0
  • aselsan elektronik ürünler üreten bir türk firması bütün firmalar gibi buda israile satıldı o boğaz köprüsü diyipte övündüğümüz köprünün geçiş ücretleri bile israile çalışıyor:) buna akp hükümeti özelleştirme diyor

0|0
    0|0
  • Yalandır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aselsan bizim ordumuzun altyapısını karşılayan bir şirket işte bu silah tank uçak vs üretimi yapılıyo geliştiriliyo onu da israile sattıysak çok ii b.k yemişiz aferim bize

0|0
    0|0
  • aselsan ne demek ha öyle mi ? oldu canım iyi akşamlar

0|0
    0|0
  • Aselsan 'ı bilmeyenler var,cehaletten oy veriyor insanlar diyorum inanmıyor kimse.

2|2
    0|0
    • katılıyorum

• ben kendi kendimi zor idare ediyorum benim yaşadığım sorunları sen yaşasan ne yaparsın acaba kaldı ki otyurup devletle uğraşıcam ailemde bir ton sıkıntı varken ve ben buna katlanamıyorken sanırım ülkemi düşünmem biraz zor kusura bakma ben 18 yaşındayım daha neyin ne olduğunun yeni farkına varıyorken ülkede neler olup bittiğinide araştırmaya vaktim olmuoyor benim ailem öyle bir zor dönemden geçerken ben ailemi düzene sokmaya çalışırken ülkeyle ilgilenemem herld...

• herkesin alevi meseleleri var,herkesin sıkıntısı derdi var.bunları söylememizin nedeni öğrenmen için,bilmiyorsun araştır öğren,ona göre davran bilinçli ol.kimse seni söylediği sözlerle uyutmasın,iyi gibi görünüp tam tersi olmasın,sadece şuan ki yönetim için de konuşmuyorum daha gençsiz yıllar sonra başka meselelerde çıkacak daima bir ülkede sorun problem olur.kendi fikirlerin olsun başkalarının dediklerine hemen inanma,ülken için bilinçli bir birey ol.doğruyu kendin bul ki yanlışı görebil.

Yükleniyor...