Sizce de nü resim çizmek günahların en büyüğü değil midir?

Bana göre resim kadar saçma bir sanat dalı yok. Ne o öyle çıplak kadın resimleri çizmeler, ağızda pipo elde palet hava atmalar falan. Bence hepsi sapık hepsi taşlanmalı bu resimcilerin ressamların falan. Freud'un yüceltme savunma mekanizmasını kullandıklarını bilmesek enrtelektüel zannedip hürmet gösterecez de yermiyiz lan biz. Ramazan ramazan ağzımı açtırıyorlar ya tövbe tövbe.

Güncellemeler:
bu kez ironiden anlamayan nesle aşinayım ve bir iki dallama dışında cevapları sevdim. Herkese nihat hatipoğlu izlerken bol ağlamalar diliyorum!!1!

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir üstadımız vardı rahmetli taro. hoş sohbetlerimiz oldu ama üstadlığının sökmediği durumlar da yok değildi. alkol yaramazdı rahmetliye. yine toplandığımız bir gün hepimizin elinde dandik plastik bardaklar sahilde şarap içiyoruz. dedi ki ;
    - sanat sanat içindir arkadaşlar. ben bu bardaktakini alır yere dökerim çıkan şekiller benim ruh halimi anlatmaz ama onu farklı açılardan fotoğraflarsam bu benim perspektifimi yansıtır. sanatçı piyondur burada, doğa ona bakış açısı vermiş gerisini koyvermiştir. sanatını yapmasını bekler ve o da yapacaktır. düzen budur. değişemez.
    kimsenin ilgilenmediğini görünce sözlerinin etkisini perçinlemek için bardağı savurmaya yeltendi. o anda rep efendi elini tuttu ve ;
    -ağzınla iç kanka, dedi. dangalaklığını bilirdik lakin doğruydu da. taro üstadımız bu konuda yine sınırı aşmıştı malesef.
    kenarda tespit yapmaya hazırlanan izafettin hazretleri ;
    - iyi ki tuttun la yere de düşmeyecekti, hareketin doğrultusu denizi hedef alıyordu, sanat sanat için de olamayacaktı dedi..
    kenarda sessizce bekleyen fikri gülmek için ilerdeki çalılara doğru hızlı adımlarla yürüyerek aramızdan ayrıldı. anlamıştık.. ne zaman gülecek olsa çişi gelirdi..
    derken poll ve komi geldi. çıkma ekmek almak için fırına gitmişlerdi. ne düşünce ama.. tayfanın diğer üyesi ruuts o sırada rusya yöresinde keşifteydi. onun anısına doldurduğumuz bardakları da taro içmişti..
    elimdeki bardağı fondip yapıp bir sigara yaktım. yanımdaki bu adamlara baktım istemsizce. bir avuç insandık ama dünyanın muhabbeti dönüyordu. ihtiras, bilgi, felsefe, kültür, aşk herşey vardır burda. pardon aşk yoktu :/
    neyse işte taro üstadımız nü resim çizmekle ilgili de çok şey söylemişti..
    kendisinden dinleyelim ; www.kizlarsoruyor.com/.../q1504900-sizce-de-nu-resim-cizmek-gunahlarin-en-buyugu-degil-midir

2|3
    1|1
    • Dgfgdgsgsgshhsdj neyse la sdfhshshdjdjdmdçaaç yapıcam

• fakirin emekçinin yanında izlenimi uyandırmaya çalıştım kanka. lag kardeşliğinden dolayı poll ile eşleştirdim artık dfgdfgdfgdf

• bu na la sdşgflkdsfşglksdfgdsf

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 11

• Kaç tane ressam fazla mesaiye kalıyor o nüler için hele ki toplu sünnet töreni gbi çekyata yayılan grupları saymıyorum bile ama en güzeli kpssyi kazanıp devlete girip Beden hocalarını falan çizmek zaten bir şey yapmıyorlar he sanata faydaları olsun dfsggssgsg

0|1
    0|0
  • başka bir şey dememe gerek yok

www.izafet.net/.../

0|1
    1|0
  • bir pembik vardı çizen, hemde nü'ün anasını ağlatıyordu çizimlerinde.. pembeciklerin arasına baktımda göremedım.. sever böyle soruları asdffgh

0|0
    0|0
  • Biraz Freud'dan bahsedeyim, biraz Ericson filan diyeyim de millet beni kültürlü sansının soruya dönüştürülmeye çalışılmış hali..

Uvvv bunlar hep kültür mantarı olma çabası işte; neyse göreceli bir durum diyorum..

0|0
    0|0
    • freud bilmeyeni köpeğin önüne koymuyorlar bu devirde neyin kafasındasın

• ahahah sen adını biliyorsun da ne oluyor, seni koyuyorlar ama..

Şimdi bir kaç nöronu var, toplasan 6-7 işte; geçenlerde bunun 3'ünü gaitasıyla atmış. Geriye kalan 3-4'üyle cümle kurmaya, edebiyat yapmaya çalışıyor Nazım Hikmet uffff..

Nihat Hatipoğlu'nu izlemiyorum ayağı yapıp her gece Nihat Hatipoğlu izleyen genş; sen bir harikasın dostum..

• Ya bunların hiçbiri müslüman değil, ya hepsi cahil ya da müslümanlar ama işlerine gelmiyor...

Kadının yüzü, eller ve ayakları dışında tüm vücudu namahremken nüğ resim nasıl günah olmaz. Buna nasıl yobazlık dersiniz siz ey sivrizekalı, modern, çağdaş, sapık, ilericiler. Sizin o ufacık beyniniz herşeyi anlıyor da bunu mu anlamıyor. İşinize mi gelmiyor yoksa? Sizin gibi insanların soyu kurusun inşallah...

0|0
    1|0
  • Onlar gay ondan

0|0
    0|1
  • Niye alkollüyken görmedim bunu? İzafi'den açıklama bekliyorum.
    Hoş gelmişsin hafızım.

0|0
    0|0
  • Sahur vaktınde bunları dusuneceğine bir tesbih alıp Allah'ı zikretsen belkı alem-i dünya bu duruma dusmez

0|0
    0|0
  • Resim güzel ama çıplak resimleri sevmem. Onları yapanlar sapık gerçekten. Normal bir şeyler çizilirse olur. Hatta çok severim öyle olursa.

0|0
    0|0
  • Bakıp boşalıyon mu la niye günah. Çok cahilsin keşke ölsen.

1|0
    0|0
  • sikerken günah olmuyorda çizrken mi olyor kanks

0|0
    0|0
Yükleniyor...