Kürtaj amaçlı turistik gezi...

Türkiye'de son zamanlardaki gündemi takip ettiğimiz var sayılırsa; kürtaj amaçlı turistik gezi fikrine ne dersiniz?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yakın zamanda uçak-konaklama-işlem üçlüsünü içeren turlardan tutun "hem kürtaj hem tatil" paketlerine, günübirlik işlem garantisinden "3 gün 3 gece kalırsanız kürtaj ücretsiz" kampanyalarına kadar her şeyi göreceğiz sayelerinde.

1|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Siz devletin esas amacını anlamıyorsunuz yaa çok fesatsınız , korunarak yapılan cinsel ilişkiye teşvik aslında :P

0|1
    1|2
  • 1 haftalık tatil programımızın içinde tarihi yerlerin gezisi,konaklama,uçak bileti ve kürtaj dahildir.

not:ülkeye geri dönünce bu konudan haberiniz yokmuş gibi davranmayı unutmayın...

0|1
    1|2
  • Zaten en sonunda öyle olacak, Amerikan vatandaşı olsun diye nasıl doğum yapılıyosa, kürtaj da öyle yapılacak galiba.

0|1
    1|2
  • "Hamilelere uçuş yasağı" yasası getirilip bu da önlenir^^

0|0
    1|2
    • Tüm hamilelere getirelemez ki.Sadece, belli bir aylık olanlara getirebilirler.

• İnsanların adetleri sadece hamilelikten uzamaz..Ertesi gün hapının kadın vücudu üzerine büyük zararları vardır.

• @gringots bu konuları ben çook tartıştım artık sizlere laf anlatmaya, polemiğe girmeye takatim kalmadı. O yüzden "he" deyip geçiyorum

• Şuan gündemi takip etmiyorum.. Bu durumdan haberim yok ne dersem yalan olur şimdi..

0|0
    0|0
  • mümkün gözüküyor ama kısaca sağlık amaçlı diyelim :(

0|0
    1|2
  • O nedir ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• aranızda kürtaj yapan var mı:s

1|2
    2|1
  • nerden akliniza gelir anlamamki hicbirsey kacmiyor bizim milletin gözünden :) ama gercekten bu yola basvuranlar cok olacaktir..

0|0
    1|2
  • olacak olan o işte zaten parası olanlar bunu yapacak parasız olanlarda sağlıksız koşullarda ülke içinde yasadışı yollarla yapmaya çalışacak

2|1
    1|2
    • okadar sorumsuzsa kendi sagliginada zarar verecekse ne diyelim artik? hani dogru degil tamam ama yasal olmayan yollara basvurma durumuna gelmeden önce yapilacak binlerce korunma islemi erken anlama islemleri var. yani o duruma gelen ya gercekten bir anlik boslukta bulunmustur yada sorumsuzca zevk icin yasayan bir insandir diye düsünüyorum

• öyle ya da böyle sonuçta olan gene gelir grubu düşük insanlara olacak. Parası olanlar içinse sadece turistik bir seyahat

• ''Bel fıtığı ve kürtaj yapılır''

0532 455 44 xx

2|1
    1|2
  • Bu turistik gezi nereye olacak

0|0
    1|2
    • Rusya olabilir mesela.Pasaport da istemiyorlar.Ayrıca kadının ve ailenin kendi tercihine kalmış bir durum.

• kürtaj tam bir sorumsuzluk ve cehalettir.(tecavüz gibi olağan dışı konular hariç) (ayrıca siyasi bakılmaması dileğiylr)

• 3 günlük yunanistan tatili ilac gibi olabilir yada kıbrıs kısaca fark yapmaz her türlü aldırırız

1|1
    1|2
  • liseli öğrencilerin bile düşüncelerini , ülkedeki insanların yaptıkları hataları söyledikleri için hapiste aylarca,yıllarca yattığı bir ülkede yaşıyoruz.o yüzden tüm kısıtlamaları artık normal karşılıyor insanlar, buda onlardan birisi...

0|0
    1|2
  • ee öyle olacak ya zaten. millet dışarı gidecek kürtaj için.

0|0
    1|2
  • Süpermiş +100000000000

0|0
    1|2
  • zaten insanın aklına direk geliyor bu durum yaparlarmı acaba çocuklarını öldürmek için uçuş yaparlarmı ?

0|0
    1|2
    • Eşin tecavüze uğrasa, acaba o çocuğu bakar mısın?

• Senin kim olduğunu biliyorum ayrıca, gizlenmene gerek yok.

Yükleniyor...