Siz illuminati hakkında fikirleriniz!

arkadaşlar illuminati hakkındaki fikirleriniz nelerdir? acun ılıcalınında illuminatiye mensup olduğu söyleniyor ne düşünüyosunuz?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• dünyayı ele gecırcez bızım devrımız baslıcak artık uzaylılarla fettetcez ortalıgı :D saka bı yana da cok sırlar var adamlar kac seneden berı varlar yaptıklarını yaptılar zaten ikiz kuleler falan daha nıcesı yakında cakma uzaylı ıstılası soz konusu olursa sasırmayın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hepimiz İlluminatiyiz.

0|0
    0|0
  • Benim manita illumanitadan daha iyi boşa kıskanmayın :((

0|0
    0|0
  • millet ti ye alıyoda ben katılıyorum

0|0
    0|0
  • siz konuştukça onlar bi artı daha alıyor biliyo musunuz

0|0
    0|0
  • var öyle şeyler fakat onun adı başka bence . o kadar basit değildir.

0|0
    0|0
  • Offffoffffffff

0|0
    0|0
  • türk devletinin tabi teşkilatı,türk milletine karşı düşmanca emeli olması halinde süper güçler dahil her türlü teşkilatı öğütebilecek mahiyettedir

0|0
    0|0
  • dünya da böle yapılanmalar var..ama yok acunmuş acurmuş palavra bunlar..dünyayı kim yönetiyorsa onlara bakın...

0|0
    0|0
  • ben illuminati ye degil ulumanita nın olduguna inanıyorum

0|0
    0|0
  • güç zenginlerdedir paradadır.para para para...onlar zenginler örgütü.

0|0
    0|0
  • Amerikanın oyunları bunlar

0|0
    0|0
  • subliminal mesajdan arta kalan prim

0|0
    0|0
  • umrumda bile değil.

0|0
    0|0
  • illuminati aydınlanmış yüce seçilmişlerden oluşmaktadır.kendi alanında başarılı ve ahlaklı bir yapıya sahip olan çoğu insanın katılma durumu söz konusu.acun ılıcalı başarılı bir televizyoncu fakat ahlaklı bir yaşam tarzına sahip biri değil.mensup kişi olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben de illuminati'ye mensubum.Hepinizi yok edeceğiz.Nihahahaa!

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Acun Ilıcalının illüminatiden ziyade mason old. düşünüyorum.şuan bulunduğu kanalda ayak işlerine bakan bir ofisboyken birdenbire kanalın sahibi olacak durumuna gelmesi sadece zekaya ya da yeteneğe bağlanamaz ;)

0|0
    0|0
  • Saçmalıktan ibaret.

0|0
    0|0
  • kurucusu da nihat dogan'mis

0|0
    0|0
Yükleniyor...