Nerde yaşıyorsunuz? Yaşadığı yeri sevmeyen var mı ?

Ya bende bir sorun var.Ya da yaşadığım yer hiç bana hitap etmiyor.Ve ne yazık ki öyle kafana estiği zaman çekip gidemiyorsun...

0|0
20|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• İzmir candır sevilmez mi ?

0|0
    0|0
  • izmirin bir sahil kasabasında yaşıyorum önümde deniz burnumda deniz kokusu arkamda yemyeşil ormanlar dağlar temiz hava

0|0
    0|2
  • Hollandada yasiyorum yani seviyorum turkiyede yasamak kadar olmasada:P

0|0
    0|0
  • Yaşadığım şehri çok seviyorum gerek insanıyla, gerek havasıyla ama burada nefes almak bazen katlanılmaz bi acı veriyo, çünkü sevdiğim adam baska bi şehirde nefes alıyo :(

0|0
    0|0
  • Ankara'da yaşıyorum ama elimde olsa 1 dakika daha durmam burda.

1|0
    0|0
  • aynen banada huzur desen yok e o zaman eğlenceli bi yer olsun o da yok. hiç bi bok yok yobaz gibi tipler var bol bol sapıklar var baştan aşağı süzerler

0|0
    0|0
  • Burasini hic sevmiyorum

0|0
    0|0
  • adıyaamnda yaşıyorum ve burayı çok seviyorum

0|1
    0|0
  • İstanbul severim de

0|0
    0|0
  • istanbul ve de sevmiyorum

0|0
    0|0
  • istanbul

0|0
    0|0
  • samsun samsun samsuuunn:)

0|0
    0|0
  • İstanbul..sadece sevmekle kalmıyorum,aşığım bu şehire

0|0
    0|0
  • metrobüs calısmaları tamamlanırsa daha yasanılır olucak..

0|0
    0|0
    • çok az kaldı tamamlamasına yanlızca şu an tüyabın orda çalışmalarda trafik yoğunlu var ama oda bitecek gibi şu an yanlızca köprülerin aksamının oturması kaldı.

• İzmir de yaşıyorum çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Eskişehirde yaşıyorum çok seviyorum ama sıkıldım. 19 yıldır burdayım :(

0|0
    0|0
  • Fransada yasiyorum ve tabiki sevmiyorum :/

0|0
    0|0
  • Hollandada kayseriye kesin dönüş yaptık ailece ve bir türlü burayı sevemedim hep dağlık yer kendimi hiç rahat hissetmiyorum bu şehirde istediğim zaman dışarı çıkıp nefes alamıyorum çıkınca nereye gideceğimide bilemiyorum ..

benim tek istediğim sadece deniz olan bir yerde yaşamak kafam estiğinde çıkıp gün batımını seyretmek yada sahilde dinlenmek tek başıma öylece çok birşey mi istiyorum bilmiyorum ..

0|0
    0|0
    • Yaşadığm yerde söylediklerinin hepsini yaşama imkanım var.Ama ben yine de mutsuzm çoğu zamn

• evet maalesef sosyal aktivite yeter kadar değil ve nedense burda tek bir şey fark ettim insanlar çoğu şeyi farklı algılıyor sürekli birşey buluyorlar .. peki sen nerde yaşıyorsun ?

• hiç karıştırma boşver.

• ankarada yaşıyorum burada doğmama rağmen sevemiyorum . böyle sakin yer olacak etraf yeşillik olacak doğal ortam yani.. ses gürültü trafik olmayacak ve apartman sakinleri hepsi ölsün istiyorum .s

0|0
    0|0
    • Offfff...Nie böle yaaa..Niye herkes her yer iyi değill

• özgürlüğünü alıyorlar aman dur söyle yapma böyle yapma sesi çok açma biri görecek şikayet gelirr . bir yere gideceksin şimdi trafik vardır git gel uzun sürer . kısıtlanmak belkide bizi yıldırıp soğutan

• aynen öle

Erkekler Ne Diyor 10

• yaşadığım yerden nefret ediyorum ama istediğim zaman terkedebiliyorum insanları yolda yürümeyi bilmiyo konuşmayı desen bazıları yeni yeni öğreniyo

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşıyorum ve trafiğinden nefret ediyorum..

0|0
    0|0
  • İzmir ve çok seviyorum :)... Sevmeyen de olamaz sanıyorum :)))

0|0
    0|0
  • katowice, Polonya

varşova'ya taşınasım var ama işte bizim patron tayin isteğimi reddetti.

0|0
    0|0
  • Memleket Sevilmez mi ya Forza 02 :D

0|0
    0|0
  • Yalova da oturuyorum aşığım diyebilirm onun gibi yer diyebilirim kendim iiçin

0|0
    0|0
  • lanet adapazarına bu sene taşındık ve nefret ediyorum neyseki bu yazdan sonra kurtulacam :)

0|0
    0|0
  • istanbul ve sevmiyorum dicem ama istanbulsuzda yapamam :S

0|0
    0|0
  • kocaeli de yaşıyorum seviyorum.

0|0
    0|0
  • istanbulda yaşıyorum.istanbulu kim sevmez ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...