Kapat

Game of thrones sezon finali sizce nasıl olur ?

evet pazartesi sezon finali :( uzun bi süre diziye hasret kalıcaz neler olacak tahminde bulunmak isteyen var mı :))

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• İzledin mi bilmiyorum ama çok garip bir şekilde bitti sezon finali. Tatmin olduğumu söyleyemeyeceğim. Beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Spartacus'ün yokluğuna bile alıştık, Sibel Kekilli'nin yokluğuna da alışırız :)

Önceki bölümde Kış Tepesi ve Ejderhaların annesine hiç yer verilmemişti. Bu da demek oluyor ki; sezon finalinde bunlardan mutlaka bahsedilecek...

0|0
    1|0
    • evet fragmanda gördüm ama hızlı geçiyor anlamadım sadece jon snow'a o yabaniler vuruyodu falan

• yarını sabırsızlıkla bekliyorum :) bencede yarın 1. Sezonda oldugu gibi khaalesiye yer vericeklerdir. Su dizide birde tarafta tutamıyorum. Bi ara starkları desteklerdim lannisterlardan nefret ederdim. Sonra tywin lannister ve tabiki half man(tyrion lannister) sayesinde lannisterlara sempati duydum. Ama tuhaf olan savastada stannisi destekler gibi bir halim vardı. Ne yaptıgım belli degil kitabıda bilerek okumuyorum heyecan devam etsin diye :)

0|0
    0|0
    • ben lannisterlerden hala nefret ediyorum ya :D savaşta stannis kaybedince yıkıldım hala lord starkı astıkları sahne aklıma geliyo :( şu joffrey i Allah aşkına birisi öldürsün yalvarırım:D

• izledim tabiki :)

• vaaayy :D:D süperdi izledim bende

• Bence hepsi uşağa... Yahu böyle soru mu olur?

0|0
    0|0
  • diziye yenı basladım 1.sezon 3. bolumdeyım daha bıse olmadı dızıde basları sıkıcı bıraz spartakus bole degıldı

0|0
    0|0
    • spartacusle kıyaslancak dizi yok şu anda

• baştan anşlamıyosun kişileri karıştırıyosun falan :d ben bi yandan oyuncuların kim olduğunun yazdığı bi sayfa vardı onuda açıyodum durdurup kim kimmiş bakıyodum :d sonradan alışıyosun ve dizi çok sarıyo

• iyi izlicem ozaman sımdı 4. bolumdeyım:)

• Khaleesi ejder yavrularını kurtarmaya çalışacak sanırım kaybedecek.

0|0
    0|0
  • game of thrones u bilen var mı diye sorcaktın.

0|0
    0|0
  • oda nasıl bi dizi anlamadım 10 bölüm ver bit ne boktan bi anlayış

0|0
    0|0
    • bütün yabancı diziler öyle maalesef

• evet ve kalite iyi bir yılda çekiyolar ama mekan kostüm falan herşeye hayran kalıyosun

• mükemmel bi dizi yaa aynen yani dediin gibi sibel kekillinin orda oynamasıda hoşuma gidiyo bi türk olarak !

• güzel olur bence

0|0
    0|0
  • ölücek bence sezon finalinde

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Yani şunu anlamıyoum. Lost gibi teori üretmek Game of Thrones da işe yaramıyor çünkü dizi kitaptan adapte edilmiş. Yani "acaba ne olur?" demek ne kadar doğru bilemiyorum ama s02e09 oldukça başarılı bir bölümdü. yazarın bize söylemek istediği şu galiba: ana karakter dediğiniz kişiler bile ölür. Ve öyle oluyor.

0|0
    0|0
    • kitabı okumadığım için kitabı okumayanlardan teori bekliyorum sadece bu :)

• Yani nasıl olur diye bir şey yok çünkü dizi kitaba paralel gidiyor bildigim?

Bu 2.sezonda en durgun kitapların olduğu sezona denk gelmiş falan filan.

Khaalesi'nin ejderlere noldu yaa! meraktayım bak. :D

0|0
    0|0
    • ben kitabı okumadım okumuyorum heyecanı gitmesin diye evet bu sezon durgundu tam canlandı maalesef sezon finali geldi :(

• Bölüm süreleri çok uzun ama güzel bir dizi... Her bölüm ayrı sürpriz oluyor tahmin etmek zor

0|0
    0|0
  • Ben Gossip girl terk :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...