Türk Musikisi yeni nesilce niçin dinlenmiyor ve gereken değer verilmiyor? Kendi müziğimiz neden hiçe sayılıyor?

Türk Musikisi yeni nesilce niçin dinlenmiyor ve gereken değer verilmiyor? Kendi müziğimiz neden hiçe sayılıyor?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Popüler kültür ve popüler müzik revaçta çünkü. Aşklarda şarkılar da sabun köpüğü gibi bir bakmışsın var bir bakmışsın uçmuş gitmiş.
    Böyle bir dünyada kana dokunan, cana değen musiki kim tarafından dinlenir ki?
    Hele de TSM dinleyene eski kafa THM dinleyene köylü yakıştırması yapılırken...

Bir zamanların gerçek sanatçıları yerini "alt dudaktan öpmezsen hatırı kalır" diyen ve 3 kez dinledikten sonra mide bulandıran showmanlere bıraktı.

Özlüyorum sıkı sık dinliyorum zaman zaman da çalıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zaman geçtikçe, insanlar değiştikçe zevklerde değişiyor..
    Benim için farketmez, her tür dinlerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kültür konusunda milliyetçi sayılırım da hacı musikide de dinlenebilecek şarkı o kadar azki hak vermemek elde değil

0|0
    0|0
    • kardeşim araştır bak nice güzel eserler bulur hatta icra edersin :)

• dinlemediğim müzik değil ama geneli uyku getiren cinsten

• :)) evet eserler ağır ancak hareketlilerde var. yani bence bir tanede olsa herkes dinlemeli. neticede zevk ama genel olarak yeni nesil bir tanede olsa dinlemiyor.

• Devir bu gece bir koca lazım, shake it up şekerim devri

0|0
    0|0
  • Neden beyefendiler hergün tıraş olup lavanta kolonyası kullanmıyor? Yaşam biçimi şu an çok farklı. O yapıyı koruyan bazı aile çocukları ya da gerçek müzik dinlemek isteyenler dinliyor ama ne yazık ki çok az.

0|0
    0|0
Yükleniyor...