Rap müzik hakkında düşüncelerinizi alacağım şimdi sayın gençler :)?

Soru başlıkta belirtildi.. Bu arada kimleri dinlediğinizi yazarsanız sevinirim..

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• bence rap harika bir müzik türü diye düşünüyorum türkiyede de iyi seslendirebilen sanatçılar var fakat ülkemizde ne kadar ileri gidebilirler bilemiyorum.. EMINEM, lil wayne, jay z, nicki minaj, drake, tupac ve daha bir çoğunu dinliyorum beğendiklerimden fakat bağımlı değilim..

0|0
    0|0
  • arabesk rap dinliyorum ve bundan asla utanmıyorum aksine o raplerde geçen sözler hoşuma gidiyor ve daha samimi duygularla yazılmış olduğuna inanıyorum. sosyal medyada sürekli dalga geçiliyor arabesk raple hiç düşünmeyi deniyorlarmı acaba hangi duygularla yazıldı ve okunuyor o rapler

0|0
    0|0
    • Sen atsız bela dinliyor gibisin :D

• sevimliadam evet arsız belayıda dinliyorum diğer arabesk rapçileride. tşkler en azından bni anlayan birileri var KingAndClown

• Ben dinlemiyorum hatta kaliteli müzik dinlerim ama arsız bela felan duyguyu anlatan kişilerdir..1 2 defa dinlemişliğim var sadece yetersiz ekipman ve alt yapı o kadar..

• Rap mükemmel bir müzik türü ama Türkçe rap hak ettiği basarıya ulaşamadı bu çok üzücü
    Eminem - Contra - Beta - NormEnder -2pac - jay z - Joker - Taladro - Azap hg

0|0
    0|0
    • Evlenelim..

• Tamam bence muhebttin suyu cıkmadan tüm rapçılarımızı destekleyerek kapatalım mi :D

• T-rap için o zaman :D

• Rap denildiği zaman eşittir SAGOPA KAJMER zaten
    üstadın üzerine başka isim yoktur.
    çok saçma sapan rap müzikler var ama gerçek rapçi sagopa <3

0|0
    0|0
  • Hidra Joker Allame Sago Ceza T-rap hepsi var bizdee :D

0|0
    0|0
  • rap pek dinlemiyorum ama rapin babası EMİNEM. adam çok zeki ve rapte çok iyi

0|0
    0|0
    • Kadın becermekten bahsediyor genelde :D Ya da oral seks..

• şair demek de haklılar bencedee

• Eminem'den daha iyi rap yapan...

• Norm ender ♥

0|0
    0|0
  • Sagopa kajmer♥
    Fard, bushido bunlarida cok severim.

0|0
    0|0
  • hareketli rap seviyorum

0|0
    0|0
    • Sansar salvo, yener çevik dinle o zaman..

• dinliyorum zaten akıllım sağol söylediğin için

• Rap dinleyen kız bilmem kaç adım öndedir her zaman akıllım..

Erkekler Ne Diyor 10

• Kral Ceza ortalıkta görünmüyor ortalık rapçiyim diye saçma sapan şeyler söyleyen varlıklarla dolu. Birtek Ceza, Sansar ve Dapoet var benim için.

0|0
    0|0
    • İstanbullu Rapçiler İyi Underground bende öyleyim :)

• Pmc.. Fuat da İstanbullu sayılır :D Sansarın çok track olduğu için öyle.. İstanbul kaliteli işler yapıyor aga Melanko yapsam şu an var ya o kadar boş adam dinler ki :D

• Yapanlar var zaten yok demedim ki :) Dediğin gibi boş adamlar dinler dostum :)

• Sadece Eminem

1|0
    0|0
  • eminem iyi ama pek sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Genelde arabesk rap fılan dınlıyorlar nasıl dınlıyorlar o ıgrenc seyı anlamıyorum genelde sözlerini ve beatlerini begendıgım sanatcıları dınlerım

0|0
    0|0
  • Bu adamı dinliyorum. Çok kaliteli. http://m.youtube.com/watch?v=EP8iN77pJMY

0|0
    0|0
  • sadece sagopa dinlerim

0|0
    0|0
  • Pit10 Mikado... olympos bebeğim :-)

0|0
    0|0
  • Küçüklüğümden beri rap müzik dinlerim. Sagopa Kajmer'i dinliyorum

0|0
    0|0
  • T-Rap ♥ Hidra Allame Joker :)

0|0
    0|0
  • Arabeak rap daha guzel. Daha cok taladro dinlerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...