Hitler'in Bir Sozune Cevap Bulmamiz Gerek?

Bir organization yapıyoruz okulda ve Hitler'in bir sozune cevap bulmamız gerekiyor. Istediginiz bir sözünü secip ona zekice bir cevap verebilir misiniz? En iyiyi secip organizationda kullanmayi dusunuyoruz.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Gun gelecek öldürmedigim her yahudi icin bana sitem edeceksiniz
    Almanlar yahudileri oldurdu yahudiler muslumanlari
    Tarihten ders alinmamis

0|0
    0|0
  • "Öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz" cevabım; aynen küfrediyoz.

0|0
    0|1
  • Hitlerin en çok sevdigim sözü "İnsanlari tanidikça köpekleri daha çok seviyorum"

0|1
    0|0
    • Protest soz olmasi gerek ve onun sozune bir cevap olarak olmasi gerek.

Erkekler Ne Diyor 5

• Asla yalan söylemedim, asla başkaları gibi gerçekleşmeyecek şeyler vaat etmedim. İşte bu yüzden insanlar benden nefret ettiler.

Bir kimse milletiyle iftihar edebilmek için milletine ait her sınıf insanla gurur duyabilmelidir. Ama eğer bir milletin yarısı aç ve sefil haldeyse, yarısı geleceğinden endişe içindeyse, yarısı ahlaki erozyonda yok olmuşsa bir kimse böyle bir milletin ferdi olmaktan nasıl gurur duyabilir ki?

0|1
    0|0
  • Asla yalan söylemedim, asla başkaları gibi gerçekleşmeyecek şeyler vaat etmedim. İşte bu yüzden insanlar benden nefret ettiler. (1945)

Yalan söylemedi. Hedefi ve Stratejileri hep açıktı. Düşmanı ve Dostu belliydi. İkiyüzlü davranmadı. Halkına en büyük değeri gösteren liderlerden biriydi. Tarih sadece yaptığı kötü icraatları söyler ve ondan nefret etmemizi. Ama Almanya'yı 1. Dünya Harbinden sonra döneminin en güçlü ordusunu yapması. İcraatları açısından kendi döneminin en iyisini olduğunu bahsetmez kitaplar. Bilim ve Teknoloji'de Almanya'yı lider ülkeler arasına girmesine katkısını da. Adolf Hitler. İdeolojisi ugruna yaşadı ve öldü.

0|1
    0|0
  • Eğer Dünya tek bir devletten olsaydı sanayisi Almanlardan, Fahişesi Fransızlardan, Ordusu ise Türklerden oluşurdu.

Türkiye'ye neden saldırmıyorsunuz?

Hitler:Türkler öyle bir millettir ki Dünya'da tek bir tane bile kalsa devlet kurar intikamını alır.

0|0
    0|0
    • Ben ulkemde yeni Atillalar gormek istemiyorum :))))

• Ozaman kesinlikle hitlerin turklere neden saldirmadiginin cevabini kullan.

• America'da olacak bir sey de sadece Turkleri support yapma dogru olmaz

• İnternetten hitlerin sofra sohbetleri adlı kitabın icerigini bul ve oku Atatürk ve TÜRK Milleti hakkında görüsleri var umarım yardımci olur.

0|0
    0|0
  • Keşke sözleri de listeleseydin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...