Çok imanlı olduğunu iddia eden insanlar neden burada Ateist leri eleştirir anlamıyorum?

Sanki kendiniz dört dörtlük müslümansınız da bizi eleştirirsiniz? Öncelikle kendinize bakın... Bunu yapınca ödül mü kazanıyorsunuz? Neyse siz gidin 5 vakit namazınızı kılın da buraya uğramayın bile...

Güncellemeler:
Dinler saçmalık, inananlarda cahil kanısına vardım...

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Ateistler inananlarla mülakaşaya girmez. Ben girmem. Etrafımdaki kimse de girmez. Çünkü ateistler özgürlüğü bilir, karşısındakine saygı duyar.
    Yeni yetme grupların, ergenlerin "ateyiz" olayına kapılıp bizleri yanlış tanımalarını istemem doğrusu. Bence bu konuyu boşvermelisin. İsteyen istediği gibi imanını, ibadetini yapar. Kimse bana karışmıyor ben de bu yüzden inanan kimseye karışmıyorum. Sen de öyle yap

0|1
    0|0
    • Ama hakkımızda bu sitede yazılanlara bir bakar mısın ya?

• Buralarda gezenlerin çoğu 14-19 yaş grubunda. Dolu dolu insanlar burada ne gezer? Yani çok da takılma buralarda karşılaştığın insanlara

Kızlar Ne Diyor 4

• kılmadığımızı nereden biliyorsun bu bir.
    ayrıca çok imanla ateisti eleştirmek doğru orantılıdır. neresi sana garip geldi anlayamıyorum?

1|0
    0|1
    • Sizin gibi cahil olmamaya çalışmak suç mu?

• Kelimeler olsun cümleler olsun :D Hiç umrumda değil sen ne dersen de ben müslümanım o kadar :D

• Neye müslüman deniliyorsa ben oyum ;)

• derler kiii yanındaki kişinin bilgisi senden azsa onu bilgilendir... ondan belki de...

1|0
    0|0
  • Aldırma sen onlara.. Sözde müslümanlar o... Ailemde ateden çok ne var!! Saygım sonsuz!! İsterse taşa taşa tapsınlar yeter ki o taşı bana fırlatmasınlar!!

0|0
    1|0
  • Herkesin birbine karşı hoşgörülü olması lazım. Herkesin kendi tercihi

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Gercek musluman olsalar, dinde zorlama olmayacagini bilirler. Kimseye zarari yoksa sorgulayamazlar. Bir ateistin gunahinin bedelini kendi odemeyecegi gibi onu elestirince de sevap kazanmayacak. Kulak asmaman en dogrusu kardesim tartismak anlamsiz boyle metafizik konularda.

0|1
    0|0
  • Buraya uğramak için kimseden izin alacak değilim bu bir. İkincisi de sen eleştirilmek istemiyorsan öncelikle eleştirmeyeceksin. Sen gel beni ez benim inancımı makara konusu yap ben de susayım öyle mi. Benim ateist arkadaşlarımda var ama hiçbiri benim inancımı alaya almıyorlar. Zaten bu yüzden arkadaşım onlarla. Hatta onlar senin gibileri benimle birlikte eleştiriyorlar...

3|0
    0|0
    • Ben eleştirildiğim için eleştiriyorum..

• İşte sen busun sen dininle birlikte vicdanınıda yitirmişsin. Kendinden başka kimseyi düşünmeyen taş kalpli biri olmuşsun :D Ben sana gülerim :D Aklın olsa müslüman olurdun zaten :D

• Onlar herkesin Müslüman olmasını isteyen tipler. Dinle alakaları yok.. Bende orucumu falan tutarım ama hiç kimseye sen neden ateistsin falan demedim.. Herkesin inancı kendine.. Ha ama biri kötülerse kendisi inanmayıp o zaman sa karşı çıkarım..

2|0
    0|0
  • Dinde zorlama yoktur diğer dinlere ve inanmayanlara hoşgörülü davranmak gerekir

1|0
    0|0
    • Doğru ben her zaman saygı duyarım ama benim inancımı "Neyse siz gidi 5 vakit namazınızı kılın buraya uğramayın " diyemez. Derse saygısızlık olur. Benim inançlarımı küçükmüseyen ve saygısızlık edene saygılı davranamam malesef...

• Evet çünkü geneliniz öylesiniz :D

• Al işte sen eleştirilmeyi hak ediyorsun burnun havada seninde. Amacın ezmek biz müslümanları. Ama o kadar kolay değil o kardeşim kusura bakma. Bu din için ne kanlar aktı ne kanlar akıtıldı bu insanlara hakaret olur bu dini ezdirmek.

• din ini ırkını soyunu kimse eleştiremez ama eşcinsel nedir ya

1|0
    0|0
  • çakma müslümanlar

0|0
    1|0
Yükleniyor...