Deniz Gezmiş sevenleri görelim?

Ben resmen aşığım Deniz Gezmiş'e. Odam resimleri, sözleriyle dolu. Öyle ki savunma metnini bile ezbere biliyorum. Kolumda dövmesi bile var :D Üstünde Deniz Gezmiş olan kıyafetlerim, bandanalarım var düşünün artık. Benimki aileden gelen bir sevda ve takıntı gibi neredeyse :D Sizin düşünceleriniz neler Deniz Gezmiş hakkında?

0|0
10|37

En İyi Erkek Görüşü

• elbetteki seviyorum. ama şundan korkuyorum; duvarda resimleri ve güzel sözleriyle sadece ikonlaşan bir kişilik oluyor. kavgası, mücadelesi, cesareti, düşünceleri ve devrimciliğiyle onun gibi olamıyorsak gerisi boş.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Deniz Gezmiş aydınlığın feneridir

1|1
    0|0
  • Deniz Gezmişi normalde sevmem (sevmezdim) çok koyu ve aşırı bir sağcıyım.. sol görüşe karşı bayağı sertim.. dolayısıyla deniz gezmişe de.. ama günümüzde şu ethem miş berkin miş bilmem ali ismail korkmaz mış.. o şerefsizleri görünce DENİZ GEZMİŞ büyük adam mış diyorum... bunu çok koyu bir sağcı olarak söyleyebılıyorum... deniz gezmiş okadar büyük bir insan ki gerçek bir devrimci... devrimcilerin en büyüklerinden birisi.. gerçek devrim deniz gezmiştir... şimdiki bu ismini saydıgım veletler miymiş devrimci? devrim devleti taşlayarak yakıp yıkarak yapılmaz.. deniz gezmiş amerikan filosuna karşı savaştı.. ve kazandı... en azından benım gibi bir aşırı sağcıyı kazandı... şimdi bu itleri görüyorum da milliyetciliğimden utanıyorum resmen... deniz gezmiş en kral devrimci en kralda mıllıyetcıydı aynı zamanda.. pekı ya simdiki milliyetciler? 3-5 pkk partizanıyla (vatana mıllete peygambere küfür eden allaha küfür eden ahmet atakan denen şerefsiz adi ) insanlarla aynı safta yer alıyo. utanıyorum kendımden de mıllıyetcılıgımden de... Allahım.. nolurdu deniz gezmişin binde biri kadar olsalar... hiç olmazsa adam gibi adamdı... Çakal Gibi Dostum Olacağına Aslan Gibi Düşmanım Olsun... MEKANIN CENNET OLSUN BÜYÜK DEVRİMCİ...

1|0
    1|1
    • Sadece helal olsun diyorum sana. Üslubun olsun, düşüncelerini aktarma şeklin olsun, düşüncen olsun çok hoşuma gitti.

• kardes su izledigin videolari atsana bana da. küfür var islik var da. dogrudur da tas yagmuru?
      `abi allah askina basliyacagim sol görüslü tv kanalina ( kaldiysa ). gir youtube`a halkin cektiklerini izle ! Polise abi bir durun konusalim diyene polis gel tamam bir sey yapmayacagim gel konusalim deyip Nisan alarak nasil siktigini izle ! Berkin elvan 14 yasindaydi ! ama tabi senin icin 18 yasindaki cocuk da 15 yillik red hack e lider olabilir. Allahin askina birader! o kadar sagciysan Ana`ligin dgerinden habersiz degilsindir. O kadar mi vicdansizsin da 14 yasindaki cocugun ölümüne aglayan anayi yuhalatanlari alkisliyorsun. O ana o halde yalan mi söylüyordu.. tabi sen söylediklerini dinledin mi orasi da var... Mevzu 3-5 agac degil zaten. O üni. lilerin mevzusu ! Tayyibin askerleri gece yarisi uyuyan ögrencilere saldirinca mevzu agac olmaktan cikti ! Memleket meselesine dönüstü !
      Diktatörlügün bu kadar mi destekcisisin.

• haa sen göstericileri dagitacak diye hastaneye gaz atan polisten bahsediyorsun ( ayni kisi ! ) Türkiye`de anlattigin 16-17 ergen o cocuklari var yok degil ama yarisi diyerek genelleme ! Hele geziye gitmediysen camur atmaktan da vazgec. Eskisehir de zahide ninemiz var mesela o mu 16-17 yasinda ! birader gaz sikmanin da su sikmanin da adabi vardir. hedef alinarak sikilmaz. Eski gazlar sikilmaz. zehirli su sikilmaz !
      1000 tl dir tutturmussun. polislerin maaslarini da gezi dönemi aldiklari ücreti de iyi ögren. Ali ismail in öldürüldügü gece ben bugün 3 tane indirdim iki tane daha dövmeden kapatmam geceyi diyen polislere bak ! Evlerin camini kirip iceriye sikan polislere bak ! Evin camini sikarak kirmiyor, evin camini kirip, gaz bombasi atan polise bak ! Basbakani bakkalda cocuk kistirip tokatlarsa polis ne yapsin haklisin.

• O dönemlerde yaşamayı onlarla savaşmayı ve beraber ölmeyi isterdim çünkü hayatlarını hiçe sayarak ülkenin bağımsızlığı uğruna savaşan gençlerimiz bir daha olmadı olmayacak... Çok seviyorum...

1|1
    0|0
  • + Baba Ankara'da neden deniz yok?
    - Vardı oğlum astılar

Deniz gezmiş... Üllkeye böyle adamlar lazım beee

1|0
    0|1
  • En uzun koşuysa elbet
    Türkiye’de de Devrim
    O, onun en güzel yüz metresini koştu
    En sekmez luverin namlusundan fırlayarak …
    En hızlısıydı hepimizin,
    En önce göğüsledi ipi…
    Acıyorsam sana anam avradım olsun
    Ama aşk olsun sana çocuk, Aşk olsun…

1|1
    0|0
  • bir insan denizi neden sevmezki? ya insan değildir. ya da yobazın tekidir. ölümle alay etmiş halkı için mücadele etmiş kocaman yürekli bir adam o. ama maalesefki bizim ülkemizde hırsız olacaksın katil olacaksın dinsiz olacaksınki sevilesin:)

1|1
    0|0
  • Hem seviyorum hem acıyorum. Nasıl kullanılıp harcandığını ve bugünkü solcu bozuntularını görünce hüzünleniyorum.

0|1
    1|0
  • Geberdiği gün lokma da dağıtsana :D Haince boş bir davanın arkasında koşmuş cinayetlerle, banka soygunlarıyla. Üzülmeyim dağdaki pkklı kardeşleriniz bu davayı daha sürdürüyor.

0|1
    1|1
  • Pek bir bilgim yok ama severim kendilerini. Asmasalar iyiydi

1|0
    0|1
  • Yaşasın tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti...

1|1
    0|0
    • :) yaşasın marksizm-leninizm. yaşasın Türk ve Kürt halklarının kardeşliği! yaşasın işçiler, köylüler! kahrolsun emperyalizm

• Türk ve Kürt kardeş mi :s
      Sözde kardeşler yolda görseler iki kaşık suda birbirini boğacaklar.

• Ben bir Kürt'üm ama bak gördüğün gibi kimseye bir nefret beslemiyorum.

• binbir türlü yüzü olmanyan siyasetçi yoktur
    zaten tek yüzlü siyaset yaparsan anca idama gidersin
    tek yüzlü siyaset yaptığı için severim

1|0
    0|0
    • Siyaseti olması gerektiği gibi yaptı diyelim.

• siyasetin belli bir yapılış şekli yoktur
      her siyasetçinin farklı bir tarzı vardır
      gandi hiç silaha bulaşmadan siyaset yapan biridir mesela
      davasını şiddet kullanmadan kazanan bir siyasetçidir
      dediğim gibi siyasetin tek bir biçimi yoktur

• Günahım Kadar Sevmediğim Bir Düşünce Sisteminin Türkiye Founderlerinden, Sevmiyorum İlgilenmiyorum

1|1
    1|1
  • valla deniz ya da bir başkası umurumda değil açıkcası. bence aşırıya kaçmayın yeter.

0|0
    2|0
    • Anladığım kadarıyla siz de dünya yansa umurlarında olmayanlardansınız.

• ben herşeyin aşırısına karşıyım deniz diyorsunya sen işte bana itici geliyor evet solcu değilim. fanatiklik gibi geliyor birilşerine özenme çabam olmadı hiç. sağ tarafında böyle bir genci varsa onada bu kadar önem vermem bence çok aşırı düşünmceler bunlar gerek yok.

• yaşatılsaydı türkiye farklı yerde olacaktı..

1|0
    0|2
  • polise askere kurşun sıkmış sözde yurtsever bir sovyetler birliği uşağını sevecek kadar aptal değilim çok şükür.

0|0
    1|1
    • İddianamede geçen ve bana atfedilen bir cümleyi kabul etmiyorum. Ben silahımı halka ve orduya karşı kullanmadım, ancak vatan hainlerine karşı kullanmak maksadıyla taşıdım ve 'halka ve orduya karşı kullanırım' şeklinde beyanda bulunmadım.

Deniz GEZMİŞ.

Ben Amerikan emperyalizmine, Sovyet revizyonizmine, Romen soytarılığına, Bulgar dalkavukluğuna karşı bir Türk devrimcisiyim.

Deniz GEZMİŞ

Türkiye'nin bağımsızlığından başka birşey istemedik ve hayatımızı bu yola koyduk. Varlığımızı Türkiye adına armağan ettik. Bunun aksini iddia edenler vatan hainidir.

Deniz GEZMİŞ.

Sana sadece bunlarla cevap veriyorum.

• Deniz gezmiş gibilere ihtiyac var bu ülkenin

1|0
    0|0
  • Sevenler listesine benim ismimi yazmayı unutma lütfen.

0|1
    0|0
  • inandığı dava uğruna ölümle makara yapmış adamın kelime anlamıdır

0|1
    0|0
  • adam gibi adamdır

0|0
    0|0
  • fikirlerini desteklemiyorum ama sonuçta dava adamı olduğu için ve devletten zulüm çektiği için saygım var

0|0
    0|0
  • Nerde o kendini bilmez çocuklar...

0|0
    0|0
  • Onunla aynı adı taşıdığıma gurur duyuyorum

0|1
    0|0
  • Türk solu musun?

0|1
    0|0
    • :) Türk değilim ama solcuyum doğru.

• Öylesine sordum mahir çayanı denizden daha cok severim

• Bandana + T-shirt.. Sevgi Üzerinden Kazanç..

0|0
    0|0
  • Adam=DENİZ GEZMİŞ

0|0
    0|0
  • güzel adamdır kendisi.. onun yolunda gidecek gir g... t yok bizde ondan bu durumlardayız işte

0|0
    0|0
  • Sizin gibi kızları tanımak çok hoş

0|0
    0|0
  • Sevmeyen yokturda onu özenipde sacma sapan salakça şeyler yapanlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Bennnn

0|0
    0|0
  • Bir oğlum hada olursa ismini deniz koyucam :)

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 10

• Inandigi seyler ugruna olumu goze almis biri tarihin ders almasi gereken zamanda yasamis
    Ben kahraman olarak goruyorum

1|1
    0|0
  • Inandigi seyler ugruna maalesef olen ve bircok insanı uyandiran insanlardan biri. Cok saygi duyarım kendisine cok da severim. Bircok kitabim var Denizle ilgili en guzeli tbmm tutanaklari. Bir sahaftan almistim cok guzel

1|0
    0|0
  • Ölümsüzdür

1|0
    0|0
    • Düşünceler idam edilemez.

• Türkiye'nin hem gururudur onlar, hem en acı kayıplarıdır. En önemlisi de emperyalist sistem uğruna kurban edilen utanç kaynağımızdır

• bir hırsızın nesini sevebilirim ki. bir takım düşünceyle kapatılmak istenen hırsızlıktan başka ne yapmış

0|0
    1|1
  • Benim resmen yaşama sebebim. Ayrıca isimlerimiz ve doğum tarihlerimiz de aynı

0|0
    0|0
  • Adı Deniz olmalı. :')

0|1
    0|0
  • Gorusum tutmasada yasadigi seyler cok kotu. ama yinede seviyorum diyenem ama sonucta davasi icin olumu goze almis biri

0|0
    0|1
  • aynı gün doğumluyuz :D
    çok severimmmm...

0|0
    0|0
  • Sen abartmışsın :D

0|0
    0|1
  • Gomünüs. avi
    Nefret ediyorum lanet olsun
    TANRI TÜRK Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
    ALAŞ!

0|0
    1|0
    • Komünist ve sosyalist arasındaki farkı bilmediğin çok açık. Kendini gülünç duruma düşürürsün arkadaşım bilmeden konuşma.

• 5000 canım tamı tamına 5000. Kendine yediremeyenler 500 der. Sen kendini bilmez bir faşistsin. Çekeceğin azabın hesabı yok onun için susuyorum.

• Ahaha komik şey 500 o. G*tünüzde bomba patlatıp aklınızsıra tarih yazmaya çalışan ihanetçilersiniz. Tengri biz menen! Alaş!
      Off sizin gibi lüzumsuz kişiler görmedim. Molotof çocuğu seni

Yükleniyor...