Grunge sever misiniz? En sevdiğiniz grup nedir?

Yeni grup arayışlarındayım:) Ben şahsen Alice in Chains ve Soundgarden hastasıyım, var mı KS'da benim gibi grunge hayranları? Varsa önerilerinizi bekliyorum :)

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Stone Temple Pilots-Plush
    Stone Temple Pilots-Interstate Love Song
    Radiohead-Creep
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0
    • Bu arada bunlar öneri. En sevdiğim gruplar değil.

• grunge olayını bir sen anladın ya ondan sana bastım en iyi cevabı :D dediğin şarkıları da cok severim...

• Önemli değil:) En bilinenleri sanırım bunlar.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• bende grange sandım gırdım.. var mı benım gıbı muptelası olan dıyecektım.. yabancı muzık cokta tarzım degıl, kahtalı mıcıyı dınleyıp sıvesınden kalan bırseyler cıkarmayı tercıh ederim, grup deyınce mfö den baskasını tanımam

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum kanks

0|0
    0|0
  • Breaking benjamin- diary of Jane :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• SHAMRAİN..
    muhteşem kelimesinin karşılığıdır. şarkıları on numaradır. çok başarılılardır. nedendir bilinmez ama tanınmıyorlar..
    yağmurlu bir günde içkinizi yudumlarken dinlediğinizde sizi içkiden daha çok sarhoş edebilir. yüksek sesle dinlenilmesi tavsiye edilir. şarkılarının müziklerinin içinde öfke sevgi aşk tutku ölüm ruh vs birsürü kelimeyi kapsayan geniş bir yelpazeye hitap eder.. kulağınızın pasını silmesi dileğimle. birgün hakettikleri değeri bulur insallah o özel parçalar..

0|0
    0|0
  • valla bir sürü var şimdi sevdiklerim :)
    bullet for my valentine
    the cranberries
    hypnogaja
    queen
    hollywood undead
    red hot chili peppers

0|0
    0|0
    • pek grunge değilmiş ama sağol :D ben de severim yazdığın gruplardan bazılarını

• grunge ne ki bilmiyorum
      grup adı sandım ben :D

• Guns and roses
    Beatles
    Metallica
    Daha çok var

0|0
    0|0
Yükleniyor...