Istanbul Emirgan'a giden var mı?

giden var mi nasıl biryer belki birgün gideriz ortam nasıl parasal yönden çok uçuk mu mesela sevgiliyle gidilse nasıl olur nasıl bir masraf çıkar :) bunları sorayım ki sonra orada ortada kalmayayım ona göre hazırlıklı gideyim yani :)

Güncellemeler:
arkadaşım istanbulda bir iki hafta kalacak bu yüzden fiyatları soruyorum. Bir günlük gezi olsa neyse iki hafta gezdireceğim bu yüzden düşünmem gerekiyor bütçeyi hergün önüme gelen yere girersem batarim :)

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• En son lisedeyken gittim az kalsın 25 kişiden oluşan liseli erkekli kızlı gruptan dayak yiyordum... İki 3 hatun vardı ki her biri 3 katımdı...

Biraz tuzludur evet...

0|0
    0|0
    • Pierloti Daha İyi Değil Mi Sence Hiç Değilse On Numara Manzarası Va r:)

• Gitmedim hiç... Ama Emirgan Korusu yerine sahilde simit yemeği vapura binmeyi yeğlerdim beyfendinin yerinde olsam... İlla yemek yemem gerekiyorsa da bulunur bir yer...

• tek orayla kalsa tamam ama bir hafta istanbulda kalacak arkadaş ben onu hergün biryere götüreceğim her girdiğim yere fazla harcayamam 1 günlük gezdirsem neyse bu yüzden hesap işini düşünüyorum şimdiden :) bu arada bizi de dövmesinler ama çocuk değiliz biz dövmezler heralde :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• emirgan civarı iyi ama kalkıp bebekde bişiler yemeye icmeye kalkarsan biraz paran olsa yanında iyi olurr

0|0
    0|0
    • bebeke gidince bir restoran görünce girmemiz gereke bilir girince de bana girebilir :) bir hafta gezdireceğim arkadaşı hergün öyle para harcayamam bir günlük gezi olsa neyse :) Pierloti daha mi iyi olur acaba

• pier iyide ordada manzaradan baska bişi yokk yni bi zaman snra bak bak sıkılırısnn ha sonra ben yayan eyip sultana takılırım diosa baska

• orada takılırız sonra eyüp de biraz gezdiririm sonra bir de eminönü yapar 1 gün bitiririz heralde diğer gün de adalar başka birgün ortaköy falan planlı bir şekilde atlatmam gerek :)

• Yöö Emirgan Sütiş gayet normaldir Pierloti'de çaya verdiğin paranın haddi hesabı yoktur asıl.Valeye de 3-5 lira bıraktın mı tamam.

0|0
    0|0
    • 3-5 lira mi harbi mi ben yüzlerde düşünüyordum yiyecek içecek falan :)

• Taş çatlasın 30 TL falan tutar ama sen bilirsin tabi.

• valla bir iki hafta kalacak kaç gün gezeriz tam bilmiyorum 500-1000 arası bir bütçe hazırda tutacagim artık inşallah girdiğimiz yerler 30 larda olur :)

• Emirganı Geç Kardeşim Pierlotiyi Tercih Ederim Manzarası Acayip Süper Al Sevgili Ve Git :)

0|0
    0|0
    • yemesi içmesi kaça patlar :)

• Bende Korkuyodum Ya 1 Kere Binince Sıkıntı Kalmıyo Kardeşim Hele Yanında Kız Varsa G*tn Yusuf Yusuf Etsene Gıkını Çıkaramıosn :D

• kız bile biniyorsa ben niye binmeyim diye kendimi teselli edesim artık. Bir kere erkek arkadaşla birşeye bindik çocuk elimi sıkmaktan kopartacaktı bu demek oluyor ki elini tunaya iyi bir bahane henüz arkadaşız da :)

• Evde ekmek yok bakkala gitmiyorum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...