Piyano kursuna önerisi?

Küçükçekmece civarı piyano kursu önerisi verebilicek olan var mı? Halk kurslarını istemiyorum. İyi bir kurssa başka yerlerde de önerebilirsiniz.
Ayrıca piyano öğrenmek çok zor mu?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İSMEK diyecektim piyano bölümü varsa eğer ama halk kursu istemiyormuşsun. Sanki ne zararı var? İstekli olduğun sürece her şeyi yapabilirsin. Ben çalıyorum, bıraktım bir ara, istemedim ama şimdi fena sayılmaz. Dediğim gibi, sırf fantezi olsun diye veya güzel çalan birini dinleyip de "Oha ben de böyle çalsam keşke!" falan dediysen cayma ihtimalini de göz önünde bulundur.

0|0
    0|0
    • Eskiden beri istediğim bir şey piyano ancak hiç zamanım olmamıştı. İSMEK'te piyano kursuna katılmıştım ve hoca pek bir şey öğretiyor sayılmazdı. Umarım bende başlayacağım.

Erkekler Ne Diyor 2

• Piyano öğrenmek zor değil ama el egzersizlerini bol yapman lazım. İstanbul'da oturmuyorum ama iyi bir yere gitmelisin. Halk eğitimde zaten öğrenilmez

1|0
    0|0
  • Napcan piyanoyu bro saz falan ogren daha iyi

0|0
    0|0
    • İşte sırf yeşillik olsun diye müzik aleti çalma sevdasına kapılmak derken bundan bahsediyordum. İleride bırakırsa bütün emekleri heba olacak "bro"su!

• Katılıyorum bro

Kızlar Ne Diyor 1

• Piyano var mı evde

1|0
    0|0
Yükleniyor...