İlluminati ne demek hiç araştırdınız mı sizce bu tarz şeyler var mı?

dünyayı yöneten gizli güçler sizce kim olabilir? Hiç bu tabirin ne demek olduğunu araştırdınız mı?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet takıntı haline gelmiş birşey bu, millet her bir b*ktan üçgen arar oldu. dünyaya hakim olanlar emperyalist güçler. sinsice planlanmış ekonomik ve siyasi oyunlarını gerçekleştiriyorlar.

İlluminati olayı tamamen hristiyansal bir kavramdır. Illuminati, (çoğul bir sözcük olup tekili Latince: illuminatus, Türkçe: aydınlanmış) tarihteki adıyla Bavyeralı Illuminati, Rönesans döneminde 1 Mayıs 1776'da kurulmuş gizli bir cemiyet.

Modern İlluminati(buraya dikkat evrenselleştiriliyor); zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket eden, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanmadır. Bazı komplo teorisyenleri, İlluminati üyelerini ışığın insanları ya da aydınlanmışlar olarak addetmektedirler.

devamı >> link

melekler ve şeytanlar filminden sonra baya popüler oldu bu kavram. tamamen hristiyansal bir kavramdır. modern halini evrenselleştime çabası ile birileri bize hristiyanç inançları empoze etmeye çalışmaktadır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Türk gençliğin son moda takıntısı,Göz yaptıı ubaa illuminati,aha bak piramit var illuminati :D Bir çeşit misyoner gizli bir örgüt sanal ortamdan subliminal mesajlarla bir çeşit olguları insanlara empoze edip kültür erezyonunu amaçlıyor diyebiliriz.

0|2
    0|0
  • link :/

0|0
    0|0
  • Burada 88754412356998545 kere soruldu sanırım..Ben inanmıyorum..

0|1
    0|1
  • yok madonna rihanna illuminati bunun temsilcisi mi falan denio ama pek fikrim yok bea:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hocam bu soru onlarca kez sorulurdu.Daha önce yazdıklarımı şimdide yazıyorum yorma kafanı bu işlerle...

0|0
    1|0
  • Araştırırım.Neyin nesidir ama inanmam.

0|1
    0|0
  • dinimizi yeterince araştırmamışken böyle saçma sapan şeyleri araştırp kafamızı boş bilgilerle doldurmaya gerek yok

0|1
    2|0
  • evet daha önce locadan bi doktorun kızıyla çıkmıştım çok araştırma fırsatım oldu şimdiki masonlar illuminati ler, geçmişde farklılaşmaları oldu ama bole karmaşık bişi salla çok derine inme TR dede yüksek mevkilere gelmiş bi kaç kişi var !

0|0
    0|0

• Illuminati denilen şey var araştırın ve görün.

0|0
    0|0
  • İlluminati, insanın yakışanı giymesidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...