Rapci oluyorum pampalar içeri :)?

Gençler 5 yıldır rap yapan bir adamdan rap dersi alıcam tanıdık yani arkadaşım Şimdi diyenler çıkıcak böle ne bilim gene öküz gibi bağıran biri çıkıcak diyede ben melankolia yapıcam yani aşk- ayrılık - ihanet gibi konuları içeren sözler yazıp söylüyücem :) Adam sesin güzel diyo yapa bilir miyim ki

Güncellemeler:
Rapci arkadaşımın çıkardığı bir parça
http://vocaroo.com/i/s1SpeFKXbNlR
Bu tarz yapıcam bne arkadaşlar yukardaki ses sadece rap yapan arkadaşın sesi o bana gerekli araçları felan sölücek sadece ben bu tarz yapıcam
http://www.youtube.com/watch?v=FlUPv1ZT0Jg

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Müzikte iyi para var durma atıl , aramıza hoşgeldin :)

0|1
    0|0
    • Bro internet sitem var ordan gelirim var bide rap işlerine girmek istiyorum müzik kulağım vardır yani ben kendimi bildim bileli rap dinliyorum ama böle çok bağıran tipleri değil :)

• Telefondan giriyorum , pcye geçince atabilirim. Konser kayıtlarım stüdyo kayıtlarım kanal kayıtlarım evdeki kayıtlarım vs var :) vokal değilim yanlış anlama :D elektro bass ve davulcuyum :)

• Eğer youtube ye yüklü bir videonuz felan varsa ismini yazarsanız baka bilirim

Kızlar Ne Diyor 5

• arabeks rap mi? sen buna rap mi diyosun hidra dinle sagopa kajmer dinle sansar dinle bunlar nedir be? resmen rezillik hyaıkıryolar efkarlıysan geç bir azap hg dinle bir taladro dinle. ama arabesk rap yapma git melankoli yap !!!11!

0|3
    0|0
    • sen tam okumadın herhalde yeni üye melankoli yapıcam dedim zaten !!!11! o saydıklarından daha usta adamlar dinliyorum gerçi bunlarıda dinliyorum

• rapci olursan beni unutma :(((

• Özelden mesaj atıyım unutmam :D istiyosan face ekle bilmıyorum :D bu soru yu unuturum zamanla

• sesin iyiyse kendini dinlettirebiliyosan hiphop derim melankolia yapanlara rapci gozuyle bakamiyorum ben

0|1
    0|0
  • Kanka yalvarırım bu işe atılma

0|1
    0|0
    • Nie kanka la

• Valla bence siz beni Hatırlayın :D ben çünkü bu soruya yorum gelmediği sürece bakamam herhalde :) ama ilk parçamı çıkarınca ksde açarım soru ama soru açmadan önce sana dinletip nasıl olmuş die sormamı istiyosan özelden mesaj atabilirim

• At at ama atamazsın :D takip et

• Bu ne la

0|0
    0|1
  • Ne bu yaaa deli :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...