Danabank ya da İnekbank turu yerlere para yatıran var mı?

arkadaşlar danabank yada inekbank denilen projelere girenleriniz varmı..5 inek yada dana mı düve mi ne alıyomuşun.sana aylık para veriyorlar.600 ile 900 arası paralar veriyolarmış..eğer bileniniz yada duyanınız varsa açıklayabilirmi?

yani bu tür şirketler ne kadar güvenilir en büyük problem bu..yani diyelim verdik parayı,parada 25 bin tl falan.4 ay yada 7 ay falan parada vermiyolarmış inek hamile olduğu için falan.sonra bu adamlar para falan vermezlerse ne olacak el de bir kuru senetle bu tür şirketlerle uğraşılırmı?

örnek şirketler

imga et süt

konya ekta

konya şeker

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fransızca derslerinde duymuştum bunu, son zamanlarda Fransa'da insanlar bu tür yatırımlara girişiyorlarmış. :D Ben yine de güvenmezdim, bu ülkede en azından.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kopenk banka yatırdım.. Hepsi kırmaymış mallar elimde kaldı.. Belediye barınağına koyucam şimdi çok zor durumdayız bacı :((

1|1
    0|0
  • bunlar ne böyle maytap mı geçiyorsunuz. yok malbank olsun tam olsun

0|0
    1|0
    • Araştır biraz sonra yorum yap.

• İlk defa duydum fakat bahsettiğiniz gibi bir durum varsa bu işin kağıda dökülmesi gerekir. Parayı verip köşeye çekilirseniz elbette dolandırıcılık olacaktır, şirketlerin geçmişini araştırın ve 2 taraf olarak sözleşme yapın.

0|0
    0|0
  • ziraat bankası ve tarım ve hayvancılık bakanlığının hayvancılığın gelişmesi yönunde devlet desteklerı bulunmaktadır...

0|0
    0|0
  • valla hiç duymadım :)

0|0
    0|0
  • Horoz bankı bekliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...