Bu yaşta anime izliyor olmam sizce abes mi?

Merhabalar arkadaşlar;

Sorum şu. Yaş oldu 21 üniversitede yuvarlanıp gidiyoruz. Sizce bu yaşta anime izliyor olmam abes mi? Anime sizce çocukça mı? Sevgilinizin ya da yakın arkadaşlarınız anime izliyor olsaydı hakkında neler düşünürdünüz?

-Anime japonya kökenli çizgi film sayılan ( Ama bence değil :p ) sanat türü diyelim.

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• 27 yasinda 2 cocuk sahibi abim bile izliyo ya bence zevk meselesi :) bence bir abestlik yok aksine çok sempatik bir durum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende seviyorum ve psikopat animeler de favorim :Dd
    Yok bence insanlara sorma bunu onlar anlamazlar dışarıdan bakan biri olayı kavrayamaz. Çoğu cahil çizgi filmi diyip gülüyor tanık oldum.

1|0
    0|0
    • benimde yakındığım durum o. Ayy çizgi film mi izliyorsun sen tepkilerine gıcık oluyorum...

• Me too -_-

• Yani dışardakilerin ilk duyduğunda tepkisi farklı oluyo ama çok zevkli ve anime çocuklar için değil ki hatta yetişkin animeleri daha çok

0|0
    0|0
  • ya sen böyle bir soruyu nasıl sorarsın. ne çocukçası her biri sanat eseri olm onların. anime çizgi film değildir diye savunma yapmıyorum ama kendine özgü çizimleri, kültürü var genel çizgi film tanımına ters düşüyor o yüzden biraz.

0|0
    0|0
  • Hiçte bile. Çoğu anime yetişkinlere hitap eder zaten.

0|0
    0|0
  • Anime bir tarz. Ayrıca konusu sana kalmış. Bir Helsing'i çocuklar nasıl izlesin. Yetişkinler icin. Ya da ElfenLied. (:

0|0
    0|0
    • Zaten onları izliyorum genel olarak. Ama dışardan bakınca öyle görünmüyor.

• Dısardakileri bosver (:
      Farkın tarzın asffg :D

• Yoo neden abes olsun :)

0|0
    0|0
  • Anime izlemenin yaşı olmaaaaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hayır abes değil

0|0
    0|0
  • bende izliyorum. önemli olan onu izlerken eğlenmek. eğer eğleniyor isem başkaları istediğini düşünsün

0|0
    0|0
  • yoo izleyen çok ben senin yaşında avatar ı det notu izledim

0|0
    0|0
  • Kızım 21 yasindasin ergen değilsin. Kimse senin zevklerine laf edemez veya karisamaz. Senin için zevkliyse başkasına laf düşmez o yüzden abes değil

0|0
    0|0
  • Hayır çok doğal karşılarım yani animeler efsanedir kesinlikle yaşı olduğunu düşünmüyorum. İzlemediysen Bleach'te izle hatta :D

0|0
    0|0
  • ne alaka.. ice age ve kung fu panda on numaraydı la :d yas 28 sıkıntı yok..

0|0
    0|0
    • İce age ve kung fu panda anime kategorisine girmiyor maalesef. Ama çizgi film için geçerli.

• nası girmiyo :d girmeli..

• Sadece gereksiz yere zaman kaybı. Yoksa yaş ile alakası yok.

0|0
    2|0
    • Gereksiz yere zaman kaybı olmasını neye bağlıyorsunuz ki?

• Dünyana ve ahiretine faydası olmayan her şey gereksizdir.

• Bu da bir dünya görüşü tabi saygı duyarım.

• yoo çok güzel oluyor anime izlemeye devam

0|0
    0|0
Yükleniyor...