Yaz için sürükleyici dizi önerisi?

walking dead, breaking bad izledim şu anda fringe izliyorum bitirmeye kıyamıyorum 4. sezondayım 1 ay tatile gidiyorum en a z fringe kadar sürükleyici bir dizi öneriniz varmı?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Böyle izlediklerin gibi ciddi bir dizi mi istersin komedi mi? Ona göre önereceğim. Komediler genellikle daha sürükleyici oluyor :D

0|1
    0|0
    • Komedi de olabilir

• Teen Wolf, Under the Dome, Orphan Black, Sons of Anarchy, Orange is the New Black, Pretty Little Liars, White Collar, Six Feet Under sürükleyici bence.
      Komedi içinse; Friends, Married with Children, Seinfeld, Cheers, Modern Family, My Name is Earl, Scrubs, Freaks and Geeks, Arrested Development, 2 Broke Girls, Mom, ıt's Always Sunny in Philadelphia, Community, Parks and Recreation, 30 Rock güzel

Kızlar Ne Diyor 9

• o sürükleyici diziler bikaç sezondan sonra olayı abartıp saçmalayabiliyolar ben o yüzden 2-3 sezon sonra bırakıyorum ama sana tavsiyem How I Met Your Mother hiç bıkmadım 9 sezonu da izledim hatta baştan tekrar bile izledim komik dizi gerçekten ama yine de sen bilirsin :)

0|0
    0|0
  • Fringe ya bitireli çok oldu, favori karakterin walter demi itiraf et :D
    Game of thrones olabilir.

0|0
    0|0
  • Spartacus 1 sezonu bir günde izleyip bitirdim harika ötesiydi ve game of thornes ikiside hayatımda izlediğim en güzel dizilerdi

0|0
    0|0
  • Supernatural

0|0
    0|0
  • House of Cards.

0|0
    0|0
  • vampir günlükleri demek isterdim ama 4. sezon çok kötü

0|0
    0|0
  • game of thrones =)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Teen Wolf cok surukleyici

0|0
    0|0
  • Supernatural

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Prison break izle mükemmel dizi 2 sezonun sonlarındayım bir kez bile sıkılmadım

0|0
    0|0
  • Teen wolf ve doctor who yu oneririm

0|0
    0|0
  • Spartacus bro :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...