Okuduğunuz en ilginç kitap nedir?

Gerçekten ilginç olursa sevinirim ^^

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• ece temelkuran BİZ BURADA DEVRİM YAPIYORUZ SİNYORİTA
    Venezüella ve hugo chavez i anlatıyor şaşkınlıkla okudum bizim kendını Müslüman sanan yöneticilere okutmak gerek

1|0
    0|0
    • Merak bunu :))

• chavez oncesınde fakırlere 2. sınıf ınsan muamelesi uygulanmış hatta bır coguna kımlık bıle verılmemiş hıc bır hakları yok oy kullanamıyorlar iş verılmıyor sağlık guvencesı yok chavez gelınce zengınlere peşkeş cekılen hersey kesılıyor fakırlere kımlık verılıyor fabrıkalar kuruluyor ve tum gelırı calısan halk bölüşüyor fabrıkada kendı işi bıten eve gıtmek yerıne dıgerlerıne yardım edıyor neredeyse faizsiz kredı verılıyor kadınlara iş kurmaları için aş evlerı kuruluyor her gun her öğün yemek dağıtılıyor ve evlere dağıtılıyor bızım gıbı kuyrukta perişan olmuyor kımse her mahallede kucuk hastaneler kuruluyor bedava tedavı edılıyor halk kendı doktorları zengınler yanı çok para ısteyınce sanırım rusyaydı petrol vererek bınlerce doktor getırtıyor ınsanlar o kadar sevıyor kı chavezı kımse elınde kamera ya da fotoğraf makınesıyle gezemiyor halk o kısıyı abd ajanı olarak goruyor chaveze her an saldırı yapılacak dıye tedırgın oluyorlar

• chavez kanser olduğunda tum halk sacını kazıtmıştı moral vermek ıcın o kadar sevıldı yanı Müslüman yönetıcıler fakır halkı hep allah sızı açlıkla sınıyor derler ama chavez in cok sevdıgım bır sözü vardır TANRI İNSANOĞLU İÇİN DOĞADA BU KADAR YIYECEK SUNMUŞKEN KİMSEYİ AÇLIKLA SINAMAZ

• don kişot:D

1|0
    0|0
  • fareler ve insanlar

1|0
    0|0
  • luther iradenin tutsaklıgı

1|0
    0|0
  • git kendini çok sevdirmeden :)

0|1
    0|0
    • Kitap ismimi bu? :))

• :) bende okudum gerçekten iyi kitaptır :) kitaptan anlayan nadir insan okur derim ;)

• Çok centilmensin :D

• www.kitapokuyoruz.com/.../...eklerin-Fisiltisi.jpg Sırf şu ön kapağı ilgimi çekti diye kitabı almıştım ve iyi ki almıştım. Gerçekten ilginç, sürükleyici ve şaşırtıcı bir kitap.

0|0
    0|0
    • Hitler sempatizanı mı?

• Hayır. Yalnızca mitlerle ilgili biraz bilgi var. Hitler ile ilgili de bir bilgi var karakterlerle alakalı. Herhangi bir sempatizanlık yok.

• lüzumsuz bilgiler ansiklobedisi

0|0
    0|0
  • Böcekli Yemek Tarifleri.

0|0
    0|0
    • Hatta birinde sadece pişirmeden önce un böceklerini unun hamurun içine atıp fırına veriyordun. :D Çok karışıkkkk.

• 1. si Erdoğan EKMEKÇİ Amerika Bizimdir, Bildiğin Gülme Krizine Girersin. Güzel bir Kitap.
    2. si Osman PAMUKOĞLU Angut, Kuş Çeşitlerinin İnsanla Olan Bağlantısını Anlatıyor, İlginç bir Kitap Tavsiye Ederim...
    Saygılar...

0|0
    0|0
  • kabirde bir gece cennet cehennemi anlatır öldükten sonrayı anlatır

0|0
    0|0
  • emine senlik oglu idamlık genç...

0|0
    0|0
  • okuyacağına söz ver 1 günde bitireceğin süper bir kitap önereyim :)

0|0
    0|0
  • Wilhelm Reich - Dinle küçük adam' dır.. okunmalıdır, net.!

0|0
    0|0
  • doğal felsefenin matematiksel ilkeleri...

0|0
    0|0
  • Gizli İkna Taktikleri

0|0
    0|0
  • Okudugum en son kitap hakket la en son ne zmn kitap okudum dur dşüneyim bulursam cevap vercem...

0|0
    0|0
  • kadını dövmenin faydaları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sanırım Ejderha Dövmeli Kız 'dı :)

1|0
    0|0
  • Mezarla Randevu :D
    Ve
    Evrenin zarafeti.

0|0
    0|0
    • İlginç duruyor :))

• Armi sana saygı duyuyorum kardeşim gözümde büyüdün şu an. Bu kadar bildiğini bilmiyordum. Bunların hepsi bir soru elbette ama kuantum fiziğinde sorduğun soruyu anlamak bile önemlidir. :D

• ve bunların çoğunun net bir cevabı yok, bildiğin üzere. Hepsi kuram.

• wulf dorn-psikiyatrist
    şiddetle tavsiye ederim, mükemmel bir kitap

0|0
    0|0
  • klon_ kevin guilfoile

0|0
    0|0
  • Herkese göre değişir tabi Oğuz Atay tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • kitap okumam

0|0