Cappadocia bilen var mı? Hiç balona bindiniz mi?

Kapadokyayı hep yıllarca dizilerden ordan burdan takip ettiniz hiç gidip o güzellikleri yaşayan varmı? Gün doğarken balon keyfiyle eşşiz manzaranın tadını cıkarmak istermiydiniz.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• hiç benmedim

0|0
    0|0
    • Zevkler renkler tartısılmaz doğayı seven kişi doğal olusumları hayranlıkla görür.

• Yok ya hiç binmedim yazıcaktım eksik yazmışım

Kızlar Ne Diyor 2

• Gittim bende oraliyim, balonada bindim. Bu yazin yine balona bindirme sozun var onh bekliyorum artık:)

0|0
    0|0
    • Yazdıgınız kişiye suanda ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin :)

• Kafana cakmagi firlatsam ulasabilirmiyim aceba?

• Oldu o zaman iyi günler tamam zamanı geldiginde binicez

• gittimde balona binmedim çok tuhafıma gitmişti

0|0
    0|0
    • Tavsiye ederim yürüyerek günlerini alan o vadileri doğal olusumları tepeden kuş bakışı görmek gibisi yoktur emin ol

• çok pahalı ya biraz makul olsa neyse

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş balon güzel günde ortalama 2000 balon kalkıyor,2 sat kadar tuur sürüyor fiyatıda 200-300 tl arası kişi başı

0|0
    0|0
    • Fiyat yönünden haklı olabilirsin ama hiçbiri boşa gitmiyor kişi sayısı fazla calışan güvenlik için bunun dısında sabah kahvaltısı veriliyor ve asıl pahalı olmasının nedeni ise balon kumasının özel yapım olması ve belirli saat ortalama atıyorum 500 saat uçtuktan sonra yeni kumaş alınması gerektigi içindir. Emin olun o kadar kişi biniyor ve buunun zevki kesinlikle farklı pişman olmazsınız kesinlikle

Yükleniyor...