Bursa'da sevgiliyle nerelere gidilir?

Sevgilim baska bir sehirde yasiyor. Daha hic bursaya gelmedi. Bursada bulusacagiz nerelere gidelim fikir verin

Güncellemeler:
Cevaplar için tesekkurler herkese. Benim tercihim daha cok bursaya has seyleri gostermek. Fikirlerinizi degerlendirecegimm

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Buluşma olarak, uygun olur mu bilmiyorum. Romantizm açısından öyle söyledim. Ama İskender yemeye götürürdüm. Adanalı olmama rağmen, Adana kebabı 2. sırada yer alıyor benim listemden. İlk sırada İskender var :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• setbasında bir cafe vardı... neydi adı.. karsısında kucuk bir cami var... adını unuttum ama oraya gidin kalitelidir..

0|0
    0|0
  • cafe keyf e gidebilirsiniz manzarası oldukça güzel sessiz ve sakin

0|0
    0|0
  • Dag taş issiza götür elelemin icinde dolastirma biri kapar elinden

0|0
    0|0
  • ulucamiye gidin, orhangazi türbesine gidin, bir iki dua edin :)::):)

0|0
    0|0
  • Merinosa gidip parkta oturabilirsiniz kent meydanina gidip birseyler yiyebilirsiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kat3 güzeldir ben çok severim orayı.
    Sonra Cumhuriyet caddesin'de Tulumba tatlısı yemek, Zafer Plaza'da kahve içmek, Balibey Han'da çay içmek ya da Kozahan'da. Bir de tarihi bir iskenderci vardı adını unuttum, hangi caddede unuttum. Duvarlarında yeşil beyaz alçı ile Osmanlı süslemeleri boy göstermekteydi. Bu bile yeter senin için.

*Biraz sade bir insanım fazla renkli değil benim Bursa'm, sadece kendi yaptıklarımı paylaşmak istedim.

0|0
    0|0
  • FSM tarafına gıdın. ya da koruparka gııdn. ben bı tek buraları bılıyorum:):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...