Yeni vizyona giren Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti izleyenleriniz var mı, nasıl buldunuz filmi?

ben bekliyordum epeydir, ama hüsrana uğramak istemiyorum :D

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• ilkinden biraz daha iyi. Sinemada izlemeye deger. Aa ben Noah i da begenmistim herkesin aksinee.

0|1
    0|0
    • noah izledim, açık konuşayım çok beğenmemiştim nedense, russell crowe bile kurtaramamış filmi :(

• Bence iyi filmdi hakki yendi. Onyargisiz izleseydiniz severdiniz. Sirf icki icti diye filmi kotulem3k flan. Adamlar dini bir hikayeyi farkli bir sekilde yorumlamislar ve guzelde yapmislar. Belgesel degil ya fantastik bir film iste ne bekliyosunuz.

• şimdi konu biraz tanıdık olunca, insan tahmin ediyor şunlar olcak bunlar olcak diye, o yüzden biraz heyecanı azalıyor. Ben bunun için çok beğenmemiştim, ama yinede güzel filmdi tabiki.

• Bnde merak ediyorum ama daha gidemedim :/

0|1
    0|0
  • imdb puanı 8,6 gidenlerde bayılmış ben izlemedim ama imkanın varsa sinemasına mutlaka git

0|1
    0|0
    • ben tüm seriyi izledim zaten, eski filmleri dahil. Bu yeniside fragmanlarda çok güzele benziyordu, güzeldir inşallah yaa

• ben hiçbirini izlemedim :-D

• Maymunlar cehennemine gidilmeli

0|1
    0|0
    • aynen katılıyorum ama önce tüm eski serileri izleyip filmin felsefesini özümsemek lazım :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Güzeldi sonunu diğer filme bağlamak için vurgulamışlar ama güzeldi yani sıkmadı beni keyif aldım yinede beklentini çok yüksek tutma ama guzeldı, eğer ilk serisinden itibaren izlediysen git 1960-70 lerda çekilendne bahsediyorum.

örnek vermek gerekirse 300 spartalıların ılk serısı bence guzeldı ama 2. serısı daha az guzeldı.

0|1
    0|0
    • eski serileri dahil tüm filmlerini izledim , beklentimi çok yüksek tutmadan gitmek lazım o zaman :)

• Aynen uzun süre sonra film izlemek icin sinemayi tercih etme sebebim olucak :)

0|1
    0|0
  • Bekliyodum, giderim büyük ihtimal.

0|1
    0|0
  • Sinemalar ya da imdb puanlarına bak.

0|0
    0|0
  • Pazartesi günü gittim 3D güzeldi türkçe dublaj gitme çünkü filmin yarısı alt yazılı maymunca bilmedigine gore

0|0
    0|0
  • ben cehennem melekleri 3'ü bekliyorum

0|0
    0|0
  • Gitmek lazım :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...