Salsayı çok iyi yaptığımı söylediler, Erkeklerin gözünde ne katar bu özellik?

Geçen salsa yapılam bir bardaydım. Tüm gece insanlar yorulmadan herhangi biriyle salsa yapıodu. Benim çok güzel salsa yaptığımı söylüyorlardı. Bir kız için iyi bişeymi. Ona ne katar bir erkeyin gözünde?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bardaydın ve salsa yaptın?

ve erkeğin gözünde nasıl görünür diye soruyoırsun.

Sadece mahrem yerlerini düşünürler,göğüslerine popona falan bakarlar.

İlişki için düşünülebilir, ama ciddi anlamda bir erkeğin gözüne giremezsin gibime geliyor.

1|1
    1|0
    • Turkiyede olur onlar. Burasi londra:) tum gece herkez salsa yapti :) ve bir taciz durumu veya sapiklik yoktu hickimseden. Herkez modern ve saygilidi birbirine

• Bende merak ettim doğrusu neresi ?

Erkekler Ne Diyor 17

• Salsa güzel bir danstır. Güzel salsa dansı yapan bayan erkekleri etkiler ve hayranlık oluşturur, daha fazla bir şey katacağını sanmıyorum.

0|0
    1|0
  • eğer güzel yapıyorsan etkilersin tabi kısacası bir işin en iyisini yapıyorsan sadece dans değil herkezi etkilersin

0|0
    1|0
  • bir barda salsa yapmak ve tanımadığın herhangi biri ile

ne mi düşündüm

olmaz bu derim istersen ağzınla kuş tut

1|0
    1|0
  • Salsa öğrenmek isteyen erkek için önemli nasıl dans ettiğin

1|0
    1|0
  • Erkeğin iştahını acarsin sana olan + si budur

0|0
    1|0
  • salsa başlı başına ilgi çeken bir dans:) iyi yapan herkese yakışır ilgi çeker.Vucudun kıvrak,huyun suyun stabil olsun:)

0|0
    2|0
  • yanımda salsan gözümden çok düşerdin.

1|1
    1|0
  • Bir başkasıyla salsa yapan bir sevgili hayal edemiyorum..

1|0
    0|0
  • bir sey katmaz,

1|0
    2|0
  • salsa yapan kız diyerek aşık olabiliriz :ı

0|0
    1|0
  • Dans etkıler tabı

0|0
    1|0
  • salsa gerçekten mükemmel bir dans onu iyi yapanla yapmalısın ozaman onun tadına varılmaz

0|0
    1|0
  • salsa hoş bir danstır ama her zaman bunu yapabilecek platform bulamayabilirsin.

0|0
    1|0
  • benim gözümde hiç bir şey katmaz :)

0|0
    1|0
  • Erkek de salsa yapmayı biliyorsa bu iki taraf için de bir avantaj bence.

0|0
    1|0
  • neler katmazki bakışalr üzerinde olur :)

0|0
    1|0
  • güzel bir popo görüntüsü katar

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kısım delimisin sen en zengin en yakışıklı sevgiliyi sen kapacaksın , yaşadın yanii .Salsa yapan kız olsun daha ne isterler ki ...

0|0
    1|0
  • Zaten herhangi bir şeyi iyi yapmak artı puandır ki bu salsa olunca daha bir etkili olur bence. İyi dans eden kadın hayranlıkla izletir kendini.

0|0
    1|0
  • bende çok güzel dans ederim vücudum cok kıvraktır.. güzel dans etmek ve bunu kendine yakıstırmak tabi iyi bişeydir ama herkesin önünde yaparsan senin sadece fiziğine bakarlar. tek bi erkeğinin önünde oynarsan o zaman asıl iyi bişeydir:)))

0|0
    1|0
  • İyi bir şey olduğunu biliyorsun zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...