Burdur'da yaşar mısınız?

Burdur'da yaşar mısınız?
Burdur'da yaşamanın avantaj ve dezavantajları nelerdir?
Ev kiraları güncel olarak nasıl?
Parttime iş bulabilme şansım % kaç?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• antalyada yasarken burdurlu kız vardı ıs okul ıcın antalyaya gelmıstı cok kucuk yer o zamanlarda sınema salonu bıle yok derdı gercı aradan 6 yıl gectı ama cok kucuk yer yınede okul ıcın gıden olur ama orda yasamak ısteyen olmaz sanırsam bide orda senı severler mı nereden geldıgınde onemlı iyi dusun derim

1|0
    0|0
    • İzmir'den gidiyorum okul için

• ewet oyle tabıkı gorusuruz her zaman beklerım soruma ve sorularına gelırım iyi aksamlar rica ederim de :)

• yaşardım arkadaşım burdurun bir ilçesinde okuyor güzel bir şehir olduğunu söylüyordu bucak ilçesinde okuyor. Pek yapılcak birşey yokmuş aslında ama iyi olan yani Antalya, Isparta falan buralara çok yakınmış. Ucuz bir şehirmiş bucak ilçesi Burdurdan daha güzelmiş bide bende bucak ilçesinde yaşamayı tercih ederdim ilçe her zaman daha ucuz, daha sessiz sakin olur. Alışık değilim büyük şehire.

1|0
    0|0
    • Bucakta okuduğum zaman sana şunu söyliyim internetin saati 1.50 tl yi merkezde 50krş iken.. ekmek bile merkezdekinden pahalıydı. merkez daha avantajlı kanmayın ilçe olduğuna..

• Hadi canım.. Bilmiyordum valla arkadaşımın yalancısıyım ben :D

• Bir Burdurlu olaraktan bu soruya elbette yaşayabilirsiniz diyebilirim. Antalya ya iki saat Ispartaya yarım saat uzaklıkta. Göller bölgesinin nadide şehirlerinden. Havası suyu toprağı gezilecek tarihi yerleri başta insuyu mağrası ki türkiye nin ilk mağrasıdır. Antik şehirleri, Göllerimiz Burdur Gölü Salda Gölü vs. Ev kiraları yerine göre değişir. Part time iş olanakları var. Dezavantajı alışveriş için çok mağzamız yok. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

1|0
    0|0
    • İş imkânı da var bu il için ben İzmir'i bile bırakırım o zaman :D

• Küçük bir şeyden de mutlu olmasını bilmeli zaten insan..

• Bir kere gittim merkezindeki. Esnaf kadar hirsiZ yok. Çok değişik bir gunde 3 mevsim garanti

1|1
    0|0
  • Deniz olmayan hiçbir yerde yaşamak istemem.

1|1
    0|0
  • bir arkadaşım vardı acaba hâla orda mı yaşıyo. Sorabilirim denk gelirsem

1|0
    0|0
  • yaşarım çünkü kangal beslemek istiom burada birini yer mer korkuom

1|0
    0|0
  • ben öğrenciyim orda. ne istediğine bağlı şehirden. ona göre açıklayabilirim

0|0
    0|0
  • Malesef amma yasiyan var biride ben😂

0|0
    0|0
  • Burdur'a bir daha yolum düşmez. düşmesin de.

0|0
    0|0
  • Antalya'ya yakın olayını önce bir geçicen her dk gidemezsin 1.5 saat yola
    1- yaşanmaz. net
    2- ne avantaj ne dezavantaj o kadar boş hayattan kopuksun
    3-200-500 arası çok bulursun
    4-zaten kıç kadar şehir okul-iş yapabilirsin iş de çok

1|0
    0|0
  • Buyduy'da yaşamam çok mecbur kalmadığım sürece tuytiş.

1|0
    0|0
  • küçük şehirde iş bulmak zordur. onun için büyükşehirlere insanlar göç ediyor zaten.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Burdur deyince aklıma Türkiye haritasından şehir bulma oyunu geliyor. Burdur'u hep Karadeniz'de ya da Doğu'da sanardım

1|1
    0|0
  • Asla böyle bir hata yapma

1|0
    0|0
  • Bucakta oturacaksan istedigin zaman antalyaya gidersin 1 saat yolculuk :) burada biraz zenginler var arabasi var herkesin (disardan gelen ogrenciler haric tabi) tanisirsin arabalariyla gidersin gezersin gelirsin :) biraz dindar ama üniversiteliler istedigi gibi giyiniyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...