Seri katiller hakkında düşünceleriniz?

Ben seri katillerle ilgili şeyler okumaya bayılırım..Korkunç insanlar siz neler düşünüyorsunuz bunların hakkında tanıdığnız bir seri katil varmı tvlerde gördüğünüz?

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Charles Manson demiş

"Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz.. Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz.. Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz."

Hee sonuç nerden bakarsan bak manyak..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• en meşhuru monster filmine konu olup charlize theron'un canlandırdığı aileen wuornos'dur.birkaç tane daha vardı ama aklıma sadece elizabeth bathory geldi...

1|0
    0|0
    • Bu kadina aciorm ama ben ya hayat sartlari hep bu hale getirmis kadini erkeklerdn nasil tiksiniyor 12 yasindan beri hep tecavuzlere ugramis sokakata yatiormus en kotusude yakalandigi zaman sevgilisi lezbiyen kiz alehine konusmus;/

• simdi kim suclu ?

• çoğu insana göre suç işlemiş kişidir.. lakin bana göre iş farklıdır suçlu sadece suçu ortaya çıkandır gizi açığa çıkandır...suçu ortaya çıkıp cezasını çekenler diğer suçlulara göre daha suçsuzdur.diğerleri gizli olarak kalandır. Ve en nihayetinde bence herkes suçludur

• 0|0
    0|0
  • İlgi alanıma giriyor bu konu cinayete tesebbusten bi sabıkam var ozamandan beri hevesliyimdir idolumde ALBERT FİSH :)

0|0
    1|0
  • link

Örnek alınacak insanlar mevcut

0|0
    0|0
  • masum yüzlü seri katiller:DDDD

0|0
    0|0
  • hastalıklı ve takıntılı oldukları,çok iyi rol yaptıkları ve zeki oldukları kesin.aslında değerlendirilmeleri lazım.

0|0
    0|0
  • Herkezin bi hobisi olur sonuçta,eğerki keyfiyen öldürmüyosa,hakikaten ele avuca gelir bi sebepten öldürüyosa saygı duyarım.

0|0
    1|0
    • :D 1risinde sebebi vardir hadi 2.cisindede olsun 300 kisi olduren var 1000 kisi var:d nedir bu sebep

• :/ herkse kullaniorm ben

• Hani ben rahat sız oldum anladınnı ? Pek böyle beyb lafını sevmiyorm yani

• dexter ın yeni sezonu başlasa da izlesek :((

0|0
    0|0
  • efenim modern toplumun vazgeçilmezidir. manevi simgesidir bence..

dakikada 3 kişi öldürür.

bir de paralel katil vardır o da 3 kişiyi aynı anda öldürür. görüldüğü üzere paralel katil daha seridir.

nasıl ki en karizmatik hastalıklardan biri şizofreni ise; en karizmatik katillik de seri katilliktir; kiralık katilden bile karizmaiktir.. :D:D

0|0
    0|0
  • Hayatlarında yeni bir seriye başlamarını isterdim. :)

Acayip hayvanlar serisi..

Acayip insanlar serisi.

Yüzüklerin efendisi.

Matrix

:

:

0|0
    0|0
  • link

Elizabeth Bathory bu kadın tam bir çılgınmış ilgini çekiyorsa böyle şeyler dahada çok seri katil tanıdığım var :))

0|0
    0|0
    • Kadinin kemiklerini aciticaksin Kanli lizabeth onun adi :/ 1000 yakin insan oldurmus hizmeccilerini falan biri kacmayi basarmis ondan sonra yakalanmis bir odaya hapsedilmis ve acliktan olmus:/ bilmiormmu saniosn

• evet favorilerimdendir :))

birde hayatının filmide çekilmiş olan Aileen Wuornos var.Charlize theron ablamız oscar almıştı sayesinde...

• cok benzetmislerdii amaa ya

• ezel dizisindeki temmuz harika biriydi

0|0
    0|0
  • katil dediğin seri olacak

1|0
    0|0
  • Bunların doğuştan bakıcaksın DNA sına hop bulucaksın şipşap, pisikolog tarafından gelişme çağı-olgunluk her dönem görücek tedavisini sende kendine başka meşkale bulucaksın :)

0|0
    0|0
  • kan görmeyi seviyorlardır...

0|0
    0|0
  • birşey düşünmüyorum ama bazen bütün kadınları öldürmek istiyormuşum gibi hissediyorum sonra gözüm kesmiyor o kadar çoklar ki...

0|0
    0|0
  • onlar da bir hükümet.dünya kağıt üzerindeki 174 hükümetten müteşekkil değil.gerçekte daha çok hükümet var.hepside dalet için savaşıyor.iyi olan kazansın

0|0
    0|0
  • televizyonlarda gördüklerin zaten gerçek hayatın yansımadır bence korkmamalısın sonuçda her zaman bu korkuyla yaşayamazsın !

0|0
    0|0
  • yani iyi şeyler düşünemem herhalde... felaket

0|0
    0|0
  • Profesyonel işçilik,profesyonel kalite

Kod adı : " Temiz ve seri tüketim "

0|0
    0|0
  • Bence hepsi kendi içlerinde birer matematikçi. :)

0|0
    0|0
    • Ne yapmıyım? Hepsi dizerler birer birer insanları adı üstünde seri. Diziler seriler konusunu en iyi onlar anlatırdı herhalde:)

• hepsi korkunç değildir ... bakınız yada seyrediniz " leon"

1|0
    0|1
  • çok seriler.

0|0
    0|0
  • Dexter i izlemeni öneririm

0|0
    0|0
  • az daha serı olsunlar :D

0|0
    0|0
  • Sehrin azizleri uyarmi?

0|0
    0|0
  • ben çok seri bir katil olabilir :))

0|0
    0|0
  • ted bundy i tek geçerim

0|0
    0|0
  • insanlarin karsilasmamasi isteyecegim.insana benzeyen insan olmayan yaratiklardir.

0|0
    0|0
  • texas katliamı tek gecerim izlemelisin :D

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• seri katiller bi yana genel olarak, agir suc işlemiş (insanlar) ilgimi cekmiştir. Onlari izlemeyi, dinlemeyi severim. Ama yine de ürkütücü bir durum. Ve ne olursa olsun, kimsenin başka bir kişi tarafindan öldürülmesine aklim almiyor. Haklari yok!

0|0
    0|1
    • türkiye'de yetişmediğinden yakınılan "meslek erbabı." bu... tek eksiğimiz de budur zaten. ama aşacağız, gidişatımız o yönde ve son sürat.

• 'Rostov canavarı' olarak da biliniyor. 1936 ve 1994 yılları arasında yaşamış ve hayatı süresince 52 kadın ve çocuğu öldürdüğünü itiraf etmiş olan Avrupa'nın en ünlü seri katilidir. Ukraynalı Chikatilo aynı zamanda öğretmenlik yapıyordu. Öğretmenlik yaptığı sıralarda öğrencilerine sarkan ve bu yüzden sürekli çalıştığı okuldan sürülen katilin öldürdüğü kurbanlarının sayısı 53. Uçuk katil, tarihleri ve cinayeti nasıl işlediğine varana kadar herşeyi hatırlıyor ve anlatıyordu. Bazı kurbanlarının meme uçlarını ve dilini kesip yiyordu. ŞUNABAK OHA :D

0|0
    1|0
  • Yalarım!

2|0
    2|2
  • bende takip ederdim bi ara çok. En çok ilgimi çeken Albert fish ve Karındeşen Jack olmuştur. Hayatlarını okudum baya.

0|0
    0|0
  • genelde üstün zekalidirlar.

zodiac <3 adam polisle kafa buluyordu. beceriksizler yakalayamadilar.

1|0
    0|1
  • öldürdüğü kadınların derisinden koltuk takımı yapan bir katil vardı tam senlik

0|0
    0|0
  • zeka abideleri.

Siyah kan kitabındaki jacques reverdi işinin ehliymiş.

0|0
    0|1
Yükleniyor...