Bazı şarkı sözleri var aklıma takılıyor ne demek istiyor? sizinde aklınıza takılan söz var mı?

aşık_olamayan_genç
mesela teoman gönülçelende diyoki;Güzel vücutlar boş suratlar benimse yenmiş tırnaklarım titrek ellerim var... ne demek istiyo anlayan var mı
Güncellemeler
+1 yıl
laylaylom galiba sana göre sevmeler hopaşinanay sana göre sevilmeler uğramazmı semtine utanmazlr hayırsızlar... :DD
Bazı şarkı sözleri var aklıma takılıyor ne demek istiyor? sizinde aklınıza takılan söz var mı?