Hakkari' yi beğeniyor musunuz?

geçen sene gittim doğal güzellikleri çok hoşuma gitti sizce nasıl?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• yüksek daglarını sarp kayalıklarını çok begeniyorum.hele nisan mayıs aylarında inanılmaz güzel bir yer.

2|1
    0|0
    • memleketin güzel bir köşesini politik memfaatlere alet etmek çok acı.

Erkekler Ne Diyor 12

• hiç gitmedim ama türkiyenin her köşesi vatanımız olduğu için her yeri beğenirim sadee hakkari değil

1|1
    0|0
  • Tibet gibi bir memleketmiş, yani öyle diyorlar, görmek lazım

1|0
    0|0
  • katılıyorum doğuda çok güzel yerler var gezmek lazım

1|0
    0|0
  • Philedelphia'daki kanyonların aynından orda da var. Muhteşem bir doğal güzellik.

Hakkari'nin bir çok köşesinden çekilmiş fotoğrafların yer aldığı sergiyi görme fırsatı buldum. İlk fırsatta gidip gezeceğim.

1|1
    0|0
  • atom bombası atsalar vücüdumdaki en ufak tüy bile kıpırdamaz

0|0
    2|2
    • Bu nasıl bi zihniyettir gerçekten kınıyorum seni Vatan Namustur Kanla Alınır Canla Verilir.

• anlıyorum 2nizide anlıyorum benim bayrağımı rahatlıkla balkonuna asamayan bi sehiri ben kendi topraklarımdan niye sayıyım küçük beyinlerinize sokun önce bunu

• Sen anlamıyorsun galiba bu vatan 3 kuruşa alınmadı arkadaş.Milletimiz bu toprakları ancak aldığı fiyata verir. Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır, kanla verilir! Sen şimdiden kabullenmişsin asıl ATATÜRK biz gençlere emanet ettiği bu vatanı korumak yerine aramızda senin gibi düşünenler olduğu için emin ol atamın bu yüzden kemikleri sızlıyodur.

• hakkariye igtmedim ama methini çok duydum. keşke artık turistik bir rol için kullanılabilse

0|0
    1|0
  • bi kaç köylüyü bu tarafa alıp, napalm atılası bi yer. kıyamam desekte cennet vatanıma, bi parcasını sınır gbı yapıp yaşamıda bıtırıcen.

0|0
    0|2
  • Çooooookkkk. Bayılıyoruz, ailecek hastasıyız...

0|0
    0|2
  • Beğenmiyorum. son derece ön yargılıyım oralar hakkında

0|0
    0|1
  • Olmasa daha iyi

0|0
    0|2
  • hiç gitmedik uzaktan beğeniyoruz

1|0
    0|0
  • Yurdumun her köşesi güzeldir benim ama ne yazık ki yurdumuzu bölmek isteyen orada yaşayan halkımız dışında ... soyları var yoksa CENNET VATANIN her karış toprağı altındır.Ve buda unutlmasın Bu aziz vatanın her santimetre karesinde şehit kanı vardır. Bize ne demek kalır ki?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hakkari can'dır

2|2
    0|0
  • Hakkari den İzmire kadar her karış toprak benim ve her birinin ayrı ayrı güzellikleri var.. Gidilip görülmeye değerler..

0|1
    0|0
  • Hiç gitmedim

0|0
    0|1
Yükleniyor...