Türünün en iyisi film önerisi olan bir zahmet soruya cevap?

Tür farketmez başından itibaren sürükleyici merak uyandırıcı olsun teşekkür ederiz

Güncellemeler:
Yeni film olsun çok eskileri izlemisimdir :)

1|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Dram

Esaretin bedeli, yeryüzündeki yıldızlar, yeşil yol, ghajini, benim adım kan, beyaz melek, new yorkta beş minare, 17 yeniden

Korku-gerilim-slasher

dehşet kapanı, Testere, koleksiyoncu, küp, mezarına tüküreceğim, soldaki son ev, karantina, psikopat, katliam gecesi, dehşet gecesi, işaretler, bilek kesenler, şeytanın köleleri, son durak, halka, dabbe serisi, korku seansı, büyü, korku seansı, korkunç bir film serisi, çığlık serisi, içimdeki şeytan

Aksiyon

Paris'ten sevgilerle, mükemmel bir kaçamak, yaşamak için öldür, charlinin melekleri, akrep kral, barbarossa, geçmişin intikamı, hücre 211, zaman makinası, cehennem melekleri

Komedi

Zohan'a bulaşma, babamın penguenleri, küçük adam

İğrenç ötesi

Bir Sırp filmi, yamyam katliamı, Sado ya da solomun 120 günü, şeytanın ölüsü, kötü ruh, içerde, otel,

2|0
    0|0
  • Zindan adası..

0|0
    0|0
  • Yeşil Yol, Cesur Yürek, The Mist, Vatansever, Zindan adası, Kanlı Elmas, Titanic, Telefon Kulübesi.. Bunları izle sonra devam ederiz... Madem en iyi türdeki filmler ariyorsun...

0|0
    0|0
  • Fight Club

0|0
    0|0
  • 3 İdiots , Vanhelsing , Sihirbazın Çırağı , Sihirbazlar Çetesi Ghajini vs.

0|0
    0|0
  • Zindan Adası , Esaretin Bedeli , Çıldırış , Diğerleri , Hayat Güzeldir , Prestij , 12 Maymun

0|0
    0|0
  • film-dizi?

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli dostm=) böle bir film izlmdm imd dünya sırlamsnda ilk sıralamada=)

0|0
    0|0
  • gazap ateşi

0|0
    0|0
  • "En İyi Teklif" romantik gizem tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ghajini

1|0
    0|0
    • 5 kere izledim sağol bende hep ghajini yazarim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• harry potter :D muhteşem ve kudretli oz -- geleceğe dönüş 1-2-3-4-5-6------ aklıma gelmiyor spedirwick günceleri

0|0
    0|0
    • Muhteşem oz yeni film dimi izledim harikaydı ama illuminatı dolu yaa :))

• olsun her yerde varlar evet çok güzel

• Ayni yildizin altinda

0|0
    0|0
  • sihirbazlar çetesi, benjamin button'ın tuhaf hikayesi, august rush... aklıma bu kadar geldi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...