Amerikaya veya Avrupa ülkelerine gidip oradaki insanlarla tanışmak, arkadaşlık kurmak istiyorum. Bunun için nasıl iyi bir şekilde ing. öğrenebilirim?

İngilizcemi ne yaparsam ana dilim gibi konuşurum? Nasıl öğrenebilirim ingilizceyi?

Sadece Amerika, Avrupa değil. Uzak doğu, Orta doğu, Asya, Balkan, İskandinav ülkeleri içinde bu geçerli, ingilizce her yerin anahtarı.

Bilmiyorsak sadece yaşadığımız yerle sınırlı kalırız, ki yaşadığımız yerde bile sınırlı kalabiliyorsunuz.
Malum, iyi bir iş bulmak istiyorsak ingilizceyi bilmemiz gerekiyor.

***Özel dersle yapabilir miyim? Kendim evde bişeyler izleyerek, okuyarak yapamıyorum.

Güncellemeler:
Burası yardımlaşma, sorulara cevap verme sitesi değil mi.
Neden yardım etmiyosunuz

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• 1-Roblox isimli bir oyun var o oyunda birsürü yabancı var ben ordan öğrendim iniglizcemin çoğunu arkadaşlarım da var skype tan görüşüyoruz

2-Busuu isimli internet sitesi var ordan öğrenebilirsin

3-Yurt dışına git 1 ayda öğrenirsin

0|0
    0|0
  • yurtdışına git hemen öğrenirsin. ben öyle yaptım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Internetten ya da çevrenden yabancı arkadaşlar bul onlarla konuş, ingilizce filmler izle kelimeleri nasıl söylediklerini öğrenmeye yardımcı oluyor. Ingilizce kitap alıp okumaya çalış bilmediğin kelimelerin anlamlarını bulup bir yere not et öğren. Özel derste alırsan faydasını görürsün tabi. Kendini ifade edebilecek kadar ögrendikten sonra eğer maddi durumun varsa yurtdışındaki dil kurslarına gidersen en iyi öyle ögrenirsin

0|0
    0|0
  • bende öyle diye başladım bir ingiliz çocukla konuşmaya 2 yıl oldu beraberiz tatilde falan orda burada ingiliz kaynıyo bul bitane sende ingilizce öğren hemde takılmana bak :99 öyle kurslar falan bir işe yaramıyor canikom aralarına karış:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...