Photoshop/Resim Grafik Uygulama* Kursu?

Herkese merhabka , bilgisayar mühendisiyim ama ilgili olduğum için iyi derecede photoshop bilgim var , kursuna da gittim. Fakat foto manipülasyon dışında birşey yapmak çok zor geliyor.
Web tasarımda da renkleri birbirinde tuttururken veya hızlı grafik oluştururken sıkıntı yaşıyorum.

Benim kursa değil de, resimden anlayan sanatçı arkadaşların püf noktalarını duyup pratik edebileceğim ve hızımı arttırabileceğim bir ortama ihtiyacım var, bir nevi özel ders gibi. Fakat özel ders istemiyorum , kurs olsa daha iyi olur.

Varmıdır böyle bir Dijital grafik tasarım , web tasarım , photoshop uygulama kursu?
Programlarla ilgili bilgi eksiğim yok , işin sanat boyutunda biraz sanatçı olmadığım için takılıp kalıyorum.

Bu arada kadıköyde oturuyorum tabi , ne kadar yakın okadar iyi :)

Hiç olmadı , şöyle şöyle yapsan kendini geliştirirsin de diyebilirsiniz, sanatçı gözünü kavrayabilmiş arkadaşların tavsiyelerine açığım :0 , teşekkürler.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ismek kurslarına bak bulabilirsin

0|0
    0|0
    • Halk eğitim merkezi dedikleri şey bu mu? Bir başkası halk eğitim merkezine git demişti önceden, ama illa konu resim değildi. Araştırıcam tabiki , teşekkürler :)

Yükleniyor...