Nihat Genç programlarını izliyor musunuz?

eski veya yeni . ne düşünüyorsunuz bu dobra konuşan adamla ilgili

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'nin yetiştirdiği nadir gerçek aydınlardan,pek çok kitabını okudum,son kitabı veryansın çok güzeldi,doğruydu ama ne yazık ki birilerinin köpeği olmadığı icin skyturkden kavuldu,sansurlendi.Modern çağın canileri gerçek bir aydınımızı vatandaşlarımızdan uzaklaştırdı.Nihat Genç gibi aydınlar yılmazlar,gunes balcıkla sıvanmaz.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sivri fakat tarafsız konuşuyor

1|0
    1|0
  • 2007'den beri(skytürkten beri) takip ederim kendisini.Her sözüne itimad ettiğim nadir yazarlardan(diğeri banu avar)...halkını ülkesini anlatırken böyle güzel duygulanan bir aydın görmedim şu türkiyede...

0|0
    0|0
  • eskiden izlerdim artık tv yüzü gördüğüm yok

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tv izlemem onu geçtim onu bile tanımıyorum.

1|0
    0|0
  • eskiden bağımlısıydım ama sonra adamı kanaldan kanala sürdüler artık izlemiyorum

link

0|0
    1|0
  • hem ırkçı hemde kendi halkına hakaret eden bir yaratık, nefret ettiğim birisi

0|0
    0|0
  • tayip karşıtı olan herkesi bağırıma basarım

1|2
    1|1
  • severim her yazısını takip ederimm ADAM .

0|0
    0|0
  • eskiden çokça hayrandım..hatta gidip tanışmıştım..tam gönül adamı ya..çay içiyor anlatıyor bişeyler biz gençlere filan..ama bu ülkenin birtek bilgilenilerek kurtarılacağına körü körüne inanmayı bıraktım..bırakıncada pek takip etmez oldum artık..

0|0
    0|0
    • Bir millet uyuyorsa uyandırmak kolaydır. Ama uyumuyor da uyuyor gibi yapıyorsa ne yapsanız nafile, uyandıramazsınız!”

• konu çok detay içeriyor aslında.. sende biyerde haklısın ama..uyumanın ötesi..uyansanda yapılabilinecek olanlar ile yapılamayacaklar listesi mevcut..

• Yıllar, yıllar önce ilk Leman dergisindeki yazılarından tanımıştım kendisini. Sonradan tv ve kitaplarından takip ettim. İnandığı fikri sonuna kadar savunan, her şey bir yana vicdan sahibi olduğuna inandığım, milletine ve ülkesine tapan insan.

0|0
    0|0
  • çok kanal değiştirdi be hacım takip edilmiyo

1|0
    1|1
  • nihat genç reisi severiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...