Ankara'da sevgiliyle ne yapılır?

kız arkadaşınla kızılayda gezersin cafede oturursn bahçelide gezersn gençlk parkı :P bska ne yaplr ? sıkldm artk

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ayın 18 inde 1 yıl olacak Ankara'ya geleli. Bir kaç fanfinim oldu ama gidecek bir yer pek yok. Sevdiğim yerler; Yüksel Sokak'ta Leman Kültür Cafe, olgunlar sokakta biraver olan barlar. NataVega ya yeni bir akvaryum açılmış oraya gidebilirsiniz. Ya da keçiören de varmış bir akvaryum orası da olabilir.

Türkü Barları sevemedim, herkes ilk girdiğinde mmmm mis gibi zeytinyglı yaprak dolması koktu dese de bence ter kokusu :O

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Dikmen vadisine gidin yakınsanız ya da havuza gidin yüzmeye olmadı ımm boynundakini çıkar Entellektüel duruyorsun eğlenceye odaklanamıyorum seni bu halinle olsa olsa kütüphaneye yollarım bak :D :D

1|2
    1|0
  • Aslında yapacak çok şey var düşününce. Atakuleye , atatürk orman çiftliğine, harikalar diyarına, mavi göle, sinemaya gidersin, alışveriş merkezlerini gezersin, gidip bir parkın koşu parkurunda yürüyüş yaparsın, oturursun vs vs vs. Ankara candır <3

2|1
    1|1
    • :D tecrübe knustu :D sndede atakule fkri hosuma gitti :D

• Sen işsizsin ben napıyım :D Boş değilim sadece boşlukları dolduruyorum amaaa zor ya :D Konsere git, git git ..

• banada atakule güzel gelmedi pek :)

• bowling oynayın

paten kayın

atatürk orman çiftliğine gidin hayfanlar falan filan görün

gençlik parkı lunapark yapın

colibar,a gidin emre,yi dinleyin ki gerçi o halen ordamı bilmiyorum

kuğulu parka gidin erik yiyin

göl başına gidin sahil diye avunun

0|1
    1|0
    • paten fikri hosuma gtti :D

• kalın çorap giy :D ayağını bi müddetten sonra acıtıyo, ben gibi iki iki buçuk saat kayarsan tabi :D

• bin yht ye 1 buçuk saatte eskişehirdesin acıkda burayı gez :) şelaleye odun pazarı evlerine filan götürürsün adalar doktorlar barlar derken gün biter :D deişiklik olur

0|1
    0|0
  • Günü birlik şehir dışına çıkabilirsiniz.Sabah gider akşam dönersiniz değişiklik olur

0|1
    0|0
  • Konur'da sarhoş taklidi yapıp halay çekebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • anıtkabir e gidin :)

0|1
    0|1
  • bentderesine getirebilirsin;)

0|0
    0|2
  • bende bu soruya bir cevap arıyorum ama bulamadım

0|0
    0|0
  • Ankara havasi oynalalirrr ;pp

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• ankarada sevgiliyle gezmek bi başkadır başka :) dikmen vadisi, seymenler parkı, kuğulu park. tunalı hilmiden kızılaya yürümek. bahçeliyi felan bırak sen tunalı taraflarına git derim :)

ama ustadın da dediği gibi ben anakaranın en çok istanbula dönüşünü severim demesi gibi ankara istanbul ile bir tutulmaz. bir taksimden tünele doğru yürümek bile tüm ankaraya bedeldir :)

0|1
    1|0
  • Zamanında bizde demiştik öyle o konuda çok haklısın ama yapacak aslında çok şey var öyle düşmezsen bulursun.bowling,sinema,havuz,buz pateni,altın parkta paten,yunus,kayık keyfi,müzelere dahi gidebilirsiniz,harikalar diyarı,gençlik parkı,hızlı trenle eskişehire git gel bile yapabilirsiniz macera değil mi hayat size güzel yaşayın bulursunuz yapacak çok şey var :)))

1|1
    0|0
    • bi yarısını yapmşm şimdi diğer yarısını yapma vakti :D

• Kızılcahamama gölde balık tutmaya gidin tuttuğunuz balıkları tekrar göle salın :))) Macera değil mi yapın bunu işte. Sonra bi haftasonu şehir dışına çıkın amasra taraflarını gidin görün gezin dönün. İstedikten sonra birşeyler yapılabilir kanımca önemli olan istemek :)

0|1
    0|0
    • araba sart abi

• :D bn nie link paylasamıom yaa :D

• Daha yaşın genç büyüyünce paylaşabilecen :D Soru sormaya ve cevap vermeye devam et xper puanların arttıkça level atladıkça link paylaşabilecen canım kardeşim :)

• Ben Ankara'nın en çok İstanbul'a dönüşünü sevdim arkadaş.Bence de bi halt yapılmaz Ankarada haklısın isyanda:)

0|2
    2|0
  • Kentpark'a gidip sevgili koltuklarında film izleyin.

1|1
    0|0
  • ankarada bır yerde gol olacaktı yada buyuk havuz kayık kıralanıyormus sanırsam bence kayıga bının

0|1
    0|0
  • bence sen kızı yatağa atmanın derdindesin ve tüyo istiyorsun. :-))

0|1
    0|0
  • Kafasına ütüyle vur.. heyecan olur..

0|2
    0|1
    • ya sen voar ya

• yada hıdırlıktaki esnaf kahvesine gidin çaycı korcan abi var o size anlatır ne yapacağınızı hiç sıkılmazsınız mı desem..

• öldüm gülmekten Allah ını seven ustume ütü atsın beyler :( eqweqwe :D

• Çubuk'a karagöle gidip mangalını yakarsın temiz havayı ciğerine çekersin sevgilinle :)

0|1
    0|0
    • mavigöl nasl aga ?

• braz kalablk yaa idare eder ama

• biz pikniğe mogana gitmiştik :/ kaydırağı ve tenis sahası iyi de göl pis ya :/

• eski maltepe avm var -3 katta gokart 10 numara gider ilişkiye heyecan katar=D

0|1
    1|0
  • Kuğulu parka götür

0|1
    0|0
  • Ankara aşk şehiri.Akşamları özellikle.offfff

1|1
    0|0
  • hızlı trenle eskişehire git :)

0|1
    0|0
  • evde ders çalıştır

0|1
    0|0
  • aşk olsun da dağda olayım o bana yeter. mekanın önemi yok.

0|1
    0|0
  • uçak biletleri ucuz atla uçağa izmire gel doyamazsınız :D

0|1
    0|0
  • tuz gölüne gidin.

0|1
    0|0
  • sende haklısın

0|1
    0|0
  • Deniz'e Girerler...

0|0
    0|1
  • Kızılayda Butik Cinema var. VİP sinema odasında UHD 4K dev ekranlarda. İstersen 3D film izleme keyfine varabilirsin. Üztelik isteğe göre doğum günü ya da yıldönümü gibi özel günler için özel süsleme ve organizasyonda hazırlıyorlar. Kız arkadaşına yapabileceğin en güzel ve romantik hediye derim butikcinema. com

0|0
    0|0
  • Çankaya Güleryüz Hotel ;) :D

0|0
    1|1
  • onlarca katledilen abilerimizin ablalarımızın mezarına gidilip bir fatiha okunur..

0|0
    0|0
  • https:// medium. com/@demirb/ankara-da-sevgili-ile-yap%C4%B1lacak-%C5%9Feyler-5d78c61c0604

burada bir çok madde var, işinizi görür herhalde..

0|0
    0|0
    • Kızılayda Butik Cinema var. VİP sinema odasında UHD 4K dev ekranlarda. İstersen 3D film izleme keyfine varabilirsin. Üztelik isteğe göre doğum günü ya da yıldönümü gibi özel günler için özel süsleme ve organizasyonda hazırlıyorlar. Kız arkadaşına yapabileceğin en güzel ve romantik hediye derim

• atakulenin tepesine çıkın harika bir manzara var

0|0
    0|0
  • OTEL AQUA DA OLABILIR

0|0
    0|0
  • "n" yi kaldırıp "me" koysaydık , çok güzel şeyler yapılabilirdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...