Kürk Mantolu Madonna romanını okuyanlar bakabilir mi lütfen?

Eşyaları karıştırırken bu güzel kitabımı buldum ve tekrar okumaya karar verdim ve şimdi bitirdim yine ilk okuduğum o gün ki tadı, güzelliği vardı. Siz neler düşünüyorsunuz bu roman hakkında? Beğendiniz mi?

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Kürt mantolu okudum valla

0|1
    0|0
  • Çok severim ben. Modern dünyada o kadar naif, içine kapalı, duygusal insanlar olmadığını bilenler için hüzünlüdür ama. Üstelik hikaye temelde hepimizin dalga geçtiği Yeşilçam melodramlarının izlekleriyle bezeli, çok düşündüm bu romanı bu kadar güçlü kılan ne diye, en sonunda Sabahattin Ali'nin dehası olduğuna karar verdim.

1|1
    0|0
  • akşam okumaya başladım. gece bitirdim. sabaha kadar da ağladım. 3 senelik sevgilimle yeni ayrılmıştık çok koymuştu o yüzden. ona da söyledim o zaman oku diye, okumuş o da ağlamıştı hatta tekrar birleşmiştik o zamanlar.. şimdi cesaret edip tekrar okuyabilir miyim bilmiyorum. çoğu yerde nickim maria puder olmuştu:)

0|1
    0|0
  • Evet cok guzel bir roman

0|1
    0|0
  • Oku oku. Etkilenirsin yine.

0|1
    0|0
  • Gözyaşlarına boğulmama sebebiyet veren nadir kitaplardan... Kesinlikle okunması gerek.

0|1
    0|0
    • Bende gözyaşlarımı tutamadım az önce okurken. Çok güzel bir kitap..

• Okudum ve karar verdim ki okuduğum kitaplar arasından en iyisi :)

0|1
    0|0
  • Guzel

0|1
    0|0
  • Sabahattin Ali muhteşemliği.. Tekrar tekar okunası bir roman

0|1
    0|0
  • Sabahattin Ali. Dedikten sonra pek bsy soylemeye gerek yoktur.

0|1
    0|0
  • okudum cok begendımm. butun kıtaplarımı sattım bı o duruyo..

0|1
    0|0
  • Bu kitabı bir ben sevemedim heraldr.

0|0
    0|0
  • Okumadım zuzu konusu nedir?

0|0
    0|0
    • Güçlü bir tutkunun resmi ve aşkın olanaksızlığına dair bir roman tavsiye ederim..

• Tabiki beğendim. En begendiklerim arasinda yer etmiş bir romandir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• beğendim
    en çok beğendiğim bölüm iste sergide kürk mantolu Madonna'nın tablosu ile buluşması hoşuma gitti
    Sabahattin Ali'nin şaheserlerinden biri...

0|1
    0|0
    • Bende hayret ettim o kadar dalgın ve derinlikte bakıyormuş ki tanıyamamış :)

• Çabuk kitap bitirme huyum yoktur ama o kitabı 1 gün bile geçmeden bitirmiştim vede çok duygusal sonu süper :)

0|1
    0|0
  • Harika bir roman bende yakın zamanda tavsiye üzerine okudum... Çok etkileyiciydi.

1|1
    0|0
  • içimizdeki şeytan da iyidir tavsiye ederim

0|1
    0|0
Yükleniyor...