Samsun'un "Çarşamba" ve "Bafra" İlçesi?

Üniversite için yazdığım İlçelerden iki tanesi...
Ama bir bilgim yok orası hakkında açıkcası, Samsun'un Çarşamba ve Bafra İlçesi nasıldır arkadaşlar?
İnsanı, ucuzluğu, öğrenci için uygunluğu, üniversitesi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Carsamba buyuk sehir bafra da guzel carcamba kadar degil bafra deniz yok :( carsambayi gormedim bafraya gittim 1-2 defa deniz olmayan yer guzel degil be

1|0
    0|0
    • Çarşamba güzel yer, denizi var.
      Bafra, Çarşamba kadar güzel değil hem denizi yok.
      Doğru mu anladım? :))

• Aynende yalanci olmayayim carsamba da deniz var mı :) bilmiyorum google maps e bak :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Bafralıyım. Çarşamba 2 gün önce Türkiye'nin en gözde memleketi seçildi. Bafra da şirin, yaşanılabilir, ortamı falan olan bir yer. Soruların olursa sor.

1|0
    0|0
    • Merkeze mesafeleri ne kadar peki?
      Sanırım Çarşamba 30 dk, Bafra 50 dk falanmış.. Doğru mu?
      He birde kiraları nasıl?

• Merkeze mesafeyi sorun etme. Süresi ne kadar gözükürse gözüksün sanki sana 10 dk gibi gelir. Kiralarda Çarşamba'yı bilmiyorum ama Bafra'da rahatça okuyabilirsin. Yani maddi bakımdan sorun olmaz.

• Şahsen Bafra'lıyım, uzun zamandır gitmedim ama Samsun'da en sevdiğim yerlerden biridir kendileri.

1|0
    0|0
  • çarşamba gelişmiş bır yer değildir ama samsuna 30 km falan samsun cok guzeldır atakum özellıkle

0|0
    0|0
  • Bafraliyim hic gitmedim bilmiyorum :D

0|0
    1|0
  • bafralıyım, tanısaıblırz. yardımcı olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bafra guzel yer. Zaten samsun da acayip guzel bir yer

1|0
    0|0
    • Merkez olarak evet Samsunun güzelliği herkesin dilinde ama hani ilçeler merkez gibi olmuyor. :/

Yükleniyor...