Kapat

Samsun'un "Çarşamba" ve "Bafra" İlçesi?

Üniversite için yazdığım İlçelerden iki tanesi...
Ama bir bilgim yok orası hakkında açıkcası, Samsun'un Çarşamba ve Bafra İlçesi nasıldır arkadaşlar?
İnsanı, ucuzluğu, öğrenci için uygunluğu, üniversitesi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Carsamba buyuk sehir bafra da guzel carcamba kadar degil bafra deniz yok :( carsambayi gormedim bafraya gittim 1-2 defa deniz olmayan yer guzel degil be

1|0
    0|0
    • Çarşamba güzel yer, denizi var.
      Bafra, Çarşamba kadar güzel değil hem denizi yok.
      Doğru mu anladım? :))

• Aynende yalanci olmayayim carsamba da deniz var mı :) bilmiyorum google maps e bak :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Bafralıyım. Çarşamba 2 gün önce Türkiye'nin en gözde memleketi seçildi. Bafra da şirin, yaşanılabilir, ortamı falan olan bir yer. Soruların olursa sor.

1|0
    0|0
    • Merkeze mesafeleri ne kadar peki?
      Sanırım Çarşamba 30 dk, Bafra 50 dk falanmış.. Doğru mu?
      He birde kiraları nasıl?

• Merkeze mesafeyi sorun etme. Süresi ne kadar gözükürse gözüksün sanki sana 10 dk gibi gelir. Kiralarda Çarşamba'yı bilmiyorum ama Bafra'da rahatça okuyabilirsin. Yani maddi bakımdan sorun olmaz.

• Şahsen Bafra'lıyım, uzun zamandır gitmedim ama Samsun'da en sevdiğim yerlerden biridir kendileri.

1|0
    0|0
  • çarşamba gelişmiş bır yer değildir ama samsuna 30 km falan samsun cok guzeldır atakum özellıkle

0|0
    0|0
  • Bafraliyim hic gitmedim bilmiyorum :D

0|0
    1|0
  • bafralıyım, tanısaıblırz. yardımcı olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bafra guzel yer. Zaten samsun da acayip guzel bir yer

1|0
    0|0
    • Merkez olarak evet Samsunun güzelliği herkesin dilinde ama hani ilçeler merkez gibi olmuyor. :/

Yükleniyor...